Wydanie 130 pojazdu firmie Eko-Okna.

130. pojazd Scania został odebrany przez przedstawicieli firmy Eko-Okna S.A. w połowie czerwca br. Za realizację kontraktu odpowiada diler Scania w Gliwicach. Pierwsze auta Scania zasiliły tabor firmy Eko-Okna S.A. w 2013 roku. Od tego czasu flota pojazdów była systematycznie zwiększana o samochody Scania z silnikami o mocy 480, 450 oraz 410 KM. Ostatnia partia 40 samochodów jest sukcesywnie wydawana od lutego 2016 roku.
Pojazdy wykorzystywane przez Eko-Okna S.A. poruszają się po różnorodnych trasach od autostrad po kręte i nierzadko wąskie ulice miast. Dlatego też większość taboru samochodowego firmy stanowią zestawy objętościowe złożone z podwozi i przyczep. Są bardziej zwrotne i umożliwiają dojazd do trudniej dostępnych miejsc. Ze względu na specyfikę realizowanych zadań transportowych spółka Eko-Okna zaopatruje się w lekkie podwozia Scania 6×2 z drugą osią napędzaną i ostatnią unoszoną.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z eksploatacji pojazdów Scania. Szukaliśmy aut nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska, zgodnych z normą Euro 6, a Scania wyróżnia się na rynku jeśli chodzi o niskie spalanie. Duże znaczenie ma dla nas również wysoka dostępność i profesjonalna obsługa w serwisie – komentuje Dawid Wyrtki, kierownik transportu Eko-Okna S.A.
Dobra współpraca
– Ciężarówki Scania, z których korzysta spółka Eko-Okna mają modułową konstrukcję, dzięki temu bez trudu zostały przystosowane do transportu nawet tak wymagającego ładunku jak okna. Jesteśmy dumni z naszej współpracy i dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem – komentuje Adam Łęczycki, Dyrektor Oddziału Scania Gliwice.
Wszystkie auta Scania znajdujące się we flocie firmy zostały objęte kontraktem serwisowym, co zwiększa efektywność ich wykorzystania w codziennej pracy.
Eko-Okna S.A. to jeden z czołowych polskich producentów okien i drzwi PCV, działający na rynku od 1998 roku. Firma dostarcza różnego typu okna, drzwi, bramy, rolety i moskitiery do odbiorców z całej Polski i znacznej części Europy; ma też klientów w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*