Wystartowała kampania sprzedażowa Renault Trucks pod hasłem: „Tradycja i nowoczesność od 1894 roku”.

Wprowadzona na nasz rynek w ubiegłym roku całkowicie nowa rodzina pojazdów Renault Trucks T cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony polskich przewoźników. Klienci dostrzegli w najnowszej gamie pojazdów wszystkie te cechy, za które ceniono ich poprzedników – Premium i Magnum: bardzo dobrą ekonomikę paliwową, solidność i komfort kierowcy. Wszystkie te cechy uzupełnione zostały o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i zebrane w pojazdach najnowszej rodziny Renault Trucks T.
120-letnia tradycja daje naszej marce solidne podstawy. Celem przybliżenia klientom bogatego dziedzictwa Renault Trucks do sprzedaży od 1 września wprowadzona została oferta „Tradycja i nowoczesność od 1894”.
Oferta „Tradycja i Nowoczesność od 1894″ obejmuje specjalną serię ciągników siodłowych Renault Trucks T w bazowej specyfikacji T460 oraz T480 HIGHCAB, wyposażonych m. in. w pakiety fuel eco. Dla miłośników lubiących duże moce Renault Trucks przygotowało m.in. swój flagowy produkt 520 High Sleeper Cab. Wszystkie ciągniki limitowanej serii „Tradycja i Nowoczesność od 1894″ wyróżniać się będą efektownym, okolicznościowym oklejeniem kabiny „Od 1894″.
W skład oferty wchodzi również kontrakt serwisowy Start & Drive Excellence na 36 miesięcy w specjalnej cenie. Rozwiązanie to pozwala na precyzyjne oszacowanie kosztów podsiadania pojazdu.
Nabywcy pojazdów edycji pecjalnej otrzymają także voucher na szkolenie Optifuel dla jednego kierowcy oraz dwie subskrypcje Optifuel na 5 miesięcy.
W ramach oferty za zakup ciągnika siodłowego klienci będą mogli poznać bogatą przeszłość marki i odwiedzić prywatne muzeum Fundacji Berliet oraz na własne oczy zobaczyć jak powstają pojazdy Renault Trucks w fabryce w Bourg-en-Bresse.
Klienci, którzy przy zakupie pojazdu edycji specjalnej zdecydują się na sfinansowanie ciągnika za pośrednictwem Renault Trucks Financial Services, otrzymają dodatkowo pakiet VIP, na który składa się: promocyjny pakiet ubezpieczenia, specjalna tabela opłat i prowizji VIP, a także dostaną dodatkowy voucher na szkolenie Optifuel dla jednego kierowcy

One comment

  1. Znam tę firmę i produkt. Przesadzili z określeniem „wielkie zainteresowanie” klientów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*