Wielton na Targach Intermat 2015 w Paryżu.

Największy polski producent naczep i przyczep zaprezentował na targach wywrotki aluminiową  i stalową z serii Weight Master. Oba pojazdy tuż po wystawie trafiły do nowego właściciela.

NW 3 A 26 SKC SL 48 o pojemności 26m3 posiada modułową konstrukcję ramy z wysokowytrzymałej stali S700. Skrzynia wykonana z aluminium 5456 H34 – Endur-Al. o podwyższonej twardości i odporności na ścieranie. Ściany skrzyni – panelowe – wykonane są z blachy Endur-Al. o grubości wewnętrznej 2,5 mm, podłoga 5 mm. Dach skrzyni rozsuwa się automatycznie (Marcolin). W wersji modelowej prezentowanej na Intermat naczepa posiada pierwszą i trzecią oś podnoszoną Mercedes, aluminiowe felgi Alcoa, opony Michelin. Oświetlenie Full LED HELLA.
Druga, prezentowana na Intermat wywrotka to stalowa NW 3 S 27 SKD SL 48 o pojemności 27m3. Posiada modułową konstrukcję ramy z wysokowytrzymałej stali S700. Jest zwężana w przedniej części (kształt V). Skrzynia: kształt skrzyni ładunkowej typu konisch, ze ścianą przednią z z blachy HARDOX HB 450, o grubości 4 mm. Model prezentowany na Intermat posiada trzy osie SAF (pierwsza podnoszona), opony Michelin z aluminiowymi felgami Alcoa. Siłownik hydrauliczny Binotto Short Coveroraz manualnie zamykany dach Marcolin. Oświetlenie Full LED HELLA.
Wywrotki to najbardziej pożądany produkt polskiego producenta, który zasila rynek francuski, a poprzez niego także afrykański. W ostatnich miesiącach zainteresowanie produktami Wieltonu bardzo wzrosło. Odbiorcy podkreślają wysoką jakość polskich naczep z wielbłądem w logo, a także rozbudowaną sieć stacji serwisowych. Co podkreślają – to fakt, ze producent z Wielunia jest firmą elastyczną i potrafi zaprojektować i stworzyć dokładnie taki produkt, na jaki liczy klient.
Intermat w Paryżu organizowane są co trzy lata. W tym roku zgromadziły ponad 1300 wystawców z 37 krajów. Kilka hal odwiedziło 200 tys. zwiedzających z prawie 150 krajów. Kto liczy się w branży, powinien tam być.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*