Volvo Group Trucks -nowy punktu serwisu i sprzedaży

25 października br. uroczyście przecięto symboliczną wstegę ogłaszając oficjalne otwarcie kolejnego punktu serwisu i sprzedaży Volvo Group Trucks, tym razem w Ostrołęce.

Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale Klientów działających w tej części kraju, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo uczestniczyli licznie zgromadzeni goście: przede wszystkim Klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

„Jest to już 32 autoryzowany punkt serwisowy Volvo Trucks w Polsce. Otwierając kolejne obiekty, podążamy za potrzebami naszych klientów, aby ułatwić Państwu dostęp do szerokiej gamy produktów i usług Volvo, a tym samym usprawnić obsługę serwisową pojazdów ciężarowych i poprzez te działania maksymalizować ich dyspozycyjność dla Państwa biznesu”, powiedziała podczas inauguracji Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzający Volvo Group Trucks Poland.

„Nowy punkt wpisuje się w strategię Volvo Group Trucks dotyczącą rozwoju sieci dealersko-serwisowej w ramach Rynku Europy Centralno-Wschodniej, poprzez swoje korzystne położenie na istotnym europejskim szlaku komunikacyjnym, łączącym północno – wschodnią Europę z kierunkami zachodnim i południowym”, powiedział Piotr Szarek, Dyrektor Ds. Obsługi Posprzedażnej Rynku Europy Centralno-Wschodniej Volvo Group Trucks.

W Polsce działa obecnie 12 punktów w pełni zarządzanych przez Volvo oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Ostrołęce znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Od 1 listopada br. punkt w Ostrołęce jest punktem Volvo Group Truck Center, czyli serwisem obsługującym samochody ciężarowe obu marek wchodzących w skład Volvo Group Trucks: Volvo i Renault.

Serwis Volvo Group Truck Center w Ostrołęce zajmuje powierzchnię 720m2, na które składają się dwa przejazdowe stanowiska naprawcze, część biurowa oraz magazynowa. Serwis zatrudnia 8 osób i świadczy pełną gamę usług serwisowych.

Dane teleadresowe nowego punktu:

Volvo Group Truck Center
ul. Ostrowska 11 J
07-410 Ostrołęka

Telefon:
+48 29 765 05 70
+48 29 765 05 71

Faks:
+48 29 765 05 79

Tel. 24-godz.:
+48 659 201 903

Godziny otwarcia:
pn – pt: 08.00 – 19.00
sb: 07.00 – 15.00

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*