VB Leasing z Laurem Konsumenta

VB Leasing Polska SA został wyróżniony srebrnym Laurem Konsumenta 2014 w kategorii „Usługi leasingowe” w X edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów/marek/usług na krajowym rynku. Dodatkowa nagroda Grand Prix 2014 to efekt docenienia spółki przez klientów już po raz trzeci.

 

Jesteśmy zaszczyceni przyznanymi wyróżnieniami, zwłaszcza że są one wyrazem opinii samych klientów. Naszą misją jest poznawanie potrzeb przedsiębiorców i dopasowanie do nich oferty finansowania, wspierającego rozwój ich biznesu. Cieszymy się, że od 2000 roku zaufało nam już 70 tysięcy klientów – mówi Krzysztof Famulski, członek zarządu VB Leasing.

To, że VB Leasing jest doceniany i polecany, potwierdzają Raporty Związku Polskiego Leasingu. W 2013 roku firma sfinansowała najwięcej w kraju ciągników siodłowych oraz naczep i przyczep (o wartości ponad 640 mln zł), a niemal co trzeci przedsiębiorca decydujący się na pożyczkę transportową wybierał VB Leasing. Firma jest również liderem we wdrażaniu produktów dla osób fizycznych – jako jedna z pierwszych na rynku oferowała leasing konsumencki, a w tym roku poszerzyła ofertę o pożyczkę samochodową.

 

Dbając o bezpieczeństwo klientów, firma rozwija nie tylko ofertę instrumentów finansowych, ale także rozwiązań wspierających bezpieczeństwo. – Nasi klienci mogą korzystać między innymi z „Pakietu Bezpieczeństwa”, usługi gwarantującej stałe monitorowanie miejsca pobytu pojazdu oraz kontakt z całodobowym centrum pomocy. Niedawno, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do oferty „DNA Program” – system wykorzystujący technologię nanoszenia na przedmioty wielu tysięcy mikrocząsteczek. W przypadku kradzieży wystarczy jedna, by policja mogła zidentyfikować samochód, maszynę, a nawet ich części – wyjaśnia Famulski.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*