Tajemniczy klient Castrol.

W połowie grudnia zakończyła się trwająca od wiosny akcja promocyjna związana z olejem Castrol Magnatec, kierowana do warsztatów nieautoryzowanych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Wszyscy mechanicy i sprzedawcy, którzy polecili tajemniczemu klientowi olej Castrol Magnatec, otrzymali bluzy zespołu rajdowego Volkswagen Motorsport.

By wziąć udział w akcji, wystarczyło to zgłosić na stronie www.testcastrol.pl, a zarejestrowane punkty zostały odwiedzone przez tajemniczych klientów, którzy chcieli wymienić lub kupić olej. Od października do grudnia odwiedzili oni ponad 1400 lokalizacji. Aż 80 proc. warsztatów i sklepów zarekomendowało olej Castrol Magnatec jako najlepiej chroniący silnik przed zużyciem w fazie rozgrzewania. Objaśniając atuty produktów Castrol większość mechaników i pracowników sklepów wykorzystywała dostarczone wcześniej materiały – stojak demonstrujący działania inteligentnych molekuł, plakat reklamowy oraz ulotki. Do wszystkich 1147 osób, które zarekomendowały olej Castrol Magnatec, w nagrodę trafiły oryginalne bluzy wspieranego przez Castrol zespołu Volkswagen Motorsport. Warto polecać produkty Castrol, nie tylko dlatego, że najlepiej chronią silnik. Już wkrótce Castrol rozpocznie kolejną akcję, w której będzie można zdobyć atrakcyjne i ekskluzywne nagrody.

Oleje Castrol Magnatec są dopasowane do miejskiego stylu jazdy – częstego zatrzymywania się i ruszania. Inteligentne molekuły oleju Magnatec przylegają do elementów silnika, chroniąc je natychmiast po uruchomieniu. Castrol Magnatec zapewnia dwukrotnie mniejsze zużycie silnika w porównaniu do innych olejów. Oleje są dostępne w wersji syntetycznej – 5W-30 i 5W-40, półsyntetycznej – 10W-40 i mineralnej – 15W-40. Można je stosować w silnikach benzynowych i wysokoprężnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*