Pani Barbara Edelmuller-Generaux, właścicielka firmy Batim, która wraz z współwłaścicielem panem Januszem Rembilasem odbiera pojazd

Pierwsze DAFy we flocie firmy BATIM .

W siedzibie Firmy Wanicki, autoryzowanego dealera DAF w Mogilanach koło Krakowa, firma BATIM odebrała 8 ciągników siodłowych DAF XF 460 FT SSC. Są to pierwsze pojazdy DAF we flocie firmy, która składa się z 400 ciężarówek.

Nowe DAFy wyposażone zostały w największą kabinę Super Space Cab oraz niezwykle oszczędny silnik Paccar MX-13 o mocy 460 KM. Wyposażenie pojazdu obejmuje ponadto hamulec silnikowy MX Engine Brake oraz podwójne zbiorniki paliwa o pojemności 1 490 litrów. Użytkowanie pojazdów sfinansowane zostało przez fabryczną spółkę DAF – Paccar Financial Polska na zasadzie wynajmu wraz z kontraktem serwisowym DAF Multisupport eXtra Care.

Pani Barbara Edelmuller-Generaux, właścicielka firmy Batim, która wraz z współwłaścicielem panem Januszem Rembilasem odebrała pojazdy powiedziała, że firma od pół roku testowała samochody marki DAF, a kierowcy byli bardzo zadowoleni. „Jestem pod wielkim wrażeniem jak kierowcy wypowiadali się na temat DAFa. Jeśli chodzi o wyposażenie w środku, o ułożenie schowków w kabinie, o samo łóżko i fotel dla kierowcy, który jest bardzo ważny. Kierowca spędza mnóstwo godzin za kierownicą, musi to być bardzo wygodny fotel. Jeśli kierowca jeździ komfortowo, to przekłada się to też na wyniki spalania i bezpieczną jazdę”.

Firma Batim działa na rynku transportowym od 21 lat. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanego kontraktu. Mamy pełny kontrakt serwisowy DAF Multisupport i dla nas najważniejszą rzeczą jest oczywiście kompletna obsługa. W momencie, kiedy występuje problem i samochód ulega awarii, to my musimy mieć serwis 24 godziny, 7 dni w tygodniu na terenie całej Europy Zachodniej. I właśnie marka DAF zagwarantowała nam, że sprosta naszym wymaganiom i wymaganiom naszych klientów.” – podkreśliła właścicielka firmy.

Firma Batim w swojej flocie posiada 400 samochodów. Każdego roku dokupuje samochody i jak zaznaczyła pani Barbara Edelmuller-Generaux, w przyszłym roku ma również takie plany i zainteresowana jest poszerzeniem współpracy z firmą DAF. „Te pierwsze DAFy oczywiście wprowadzamy od razu do naszej floty” – powiedziała.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*