Monopoly z Petersburga zamawia 700 ciężarówek DAF

Monopoly, jedna z największych firm w Rosji specjalizujących się w transporcie artykułów spożywczych wymagających specjalnych warunków przechowywania, zakupi 700 nowych ciężarówek DAF XF. Zamówienie zostało podpisane podczas targów IAA w Hanowerze przez Ilię Dmitriewa i Maksima Onyfrienko – dyrektorów Monopoly, Marcela Verbeetena – dyrektora generalnego dealera pojazdów DAF, Terra Truck, oraz Rona Bonsena – członka zarządu DAF odpowiedzialnego za marketing i sprzedaż. Dostawy pojazdów będą realizowane w 2014 u 2015 roku. W wyniku nowego zamówienia flota Monopoly wzrośnie do ponad 1 000 pojazdów, z czego 700 to ciężarówki DAF.

„Wybraliśmy DAF po prześledzeniu wyników ciężarówek, kiedy okazało się, że niezawodność, jakość, oszczędność paliwa i niskie koszty posiadania plasują te modele w światowej czołówce” – powiedział Ilia Dmitriew po podpisaniu kontraktu. „Jako profesjonaliści w zakresie logistyki wiemy, że nasi klienci oczekują od nas terminowych dostaw. Tak więc od pojazdów, którymi się posługujemy, wymagamy maksymalnej niezawodności i stałej gotowości do działania. Dlatego też wybraliśmy DAF na naszego partnera.” Ilia Dmitriew dodał, że dzięki temu zamówieniu nawiązało się długoterminowe partnerstwo z DAF i siecią dealerów firmy.

„Chciałbym podziękować kierownictwu Monopoly za obdarzenie Terra Truck zaufaniem” – skomentował zamówienie Marcel Verbeeten, dyrektor generalny placówki dealerskiej DAF w Petersburgu. „Będziemy kontynuować starania, by pomóc Monopoly w optymalizacji działalności.”

„Firma DAF jest dumna, że otrzymała zamówienie od Monopoly, wiodącej rosyjskiej firmy transportowej” – powiedział Ron Bonsen, członek Zarządu DAF Trucks. „To wspaniały wyraz uznania dla naszych znakomitych produktów i profesjonalnej sieci dealerów w Rosji.”

Monopoly — rozwijająca się firma spedycyjno-przewozowa założona w 2006 r. w Petersburgu, specjalizuje się w transporcie ładunków wymagających specjalnych warunków temperaturowych.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*