Mapy z dożywotnią aktualizacją

Coraz więcej polskich producentów nawigacji samochodowych wprowadza bezpłatne aktualizacje map. Marka Lark do wszystkich nowych modeli nawigacji dodaje mapy Lifetime z bezpłatnym okresem aktualizacji na 5 lat. Lark jest pierwszym polskim producentem oferującym tak długi okres darmowej aktualizacji.

Nawigacje samochodowe i tablety z funkcją map i GPS przyjęły się w Polsce bardzo dobrze, a ich sprzedaż stale rośnie. Nawigacja nie jest już tylko elektroniczną mapą ale samochodowym centrum dowodzenia, na którym możemy obejrzeć film, nagrać trasę, czy używać jako tabletu. Do tej pory największy problemem kierowców była konieczność corocznych aktualizacji map, za które trzeba było dodatkowo płacić. Od pewnego czasu coraz więcej polskich producentów oferuje swoim klientom dożywotni okres bezpłatnej aktualizacji sprzętu.

Stale wychodzimy naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego jako pierwszy producent nawigacji w Polsce wprowadziliśmy urządzenie z mapami, których aktualizacja jest całkowicie darmowa. Klient otrzymuje nie tylko urządzenie ale zestaw nawigacji i map, czyli kompletny sprzęt, z którego może korzystać i przez okres 5 lat nie martwić się kosztami aktualizacji. W nowym roku utrzymujemy promocję i mamy nadzieję, że dzięki nam Polacy będą jeszcze więcej podróżować.” – mówi Mateusz Gac, Prezes Lark Europe.

MapaMap to ponad 2,7 miliona rzeczywistych punktów adresowych, 500 tysięcy kilometrów dróg i ponad 60 tysięcy miejscowości. Ciekawostką dodaną do urządzenia Lark jest blisko 1800 dźwiękowych komunikatów krajoznawczych opisujących najatrakcyjniejsze miejsca w Polsce i ponad 75 tras wycieczek samochodowych z głosowym przewodnikiem. Do nawigacji Lark głosu użycza Tomasz Knapik.

Marka Lark jest obecna na polskim rynku od 2004 roku i wyróżnia się łącząc wysoką jakość, eleganckie wzornictwo i bogatą funkcjonalność urządzeń z atrakcyjnymi cenami. Obecnie oferta Larka obejmuje urządzenia nawigacyjne GPS, tablety PC, przenośny sprzęt audio i video, odtwarzacze DVD, tunery DVB-T i inne. Dystrybucja odbywa się poprzez niemal wszystkie duże i mniejsze sieci handlowe operujące na terenie naszego kraju, dzięki czemu produkty Lark dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach a także w licznych sklepach internetowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*