Już 2500 warsztatów w Castrol Service Plus

Castrol Service Plus to program dla warsztatów niezależnych uruchomiony przez firmę Castrol w ubiegłym roku, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Niedawno dołączył do niego serwis nr 2500. Tak duża liczba świadczy o tym, że rynek potrzebował takiej oferty.

Pomysł marki Castrol jest nowością na naszym rynku. Nikt wcześniej nie przedstawił tak kompleksowej propozycji dla warsztatów niezależnych. Oferta Castrol Service Plus jest dostępna dla każdego warsztatu, nawet niewielkiego.

Wraz z nawiązaniem współpracy warsztat otrzymuje pakiet materiałów, przydatnych w oznaczeniu warsztatu i ułatwiających codzienną pracę, jak na przykład tabele doboru środków smarnych, przywieszki wymiany oleju, cenione przez klientów książeczki serwisowe czy tablicę z nazwą warsztatu. Istnieje także możliwość wyposażenia pracowników w kombinezony robocze Berendsen, a firma zapewnia dostarczenie, serwisowanie, znakowanie personalne wraz z dowozem i wymianą zużytych kombinezonów.

Castrol Service Plus to również dostęp do szkoleń – technicznych i produktowych, w czasie których uczestnicy poznają zasady prawidłowego dobierania i stosowania olejów oraz innych płynów eksploatacyjnych. To bardzo ważne, gdyż właśnie mechanicy i doradcy serwisowi są dla wielu klientów najważniejszym źródłem informacji na temat olejów i bardzo często polegają na ich opinii przy doborze odpowiedniego środka smarnego. Dodatkowo odbywają się szkolenia sprzedażowe, podczas których uczestnicy dowiadują się, jak odpowiadać na trudne pytania, rozwiązywać problemy, zdobyć zaufanie i budować relacje z klientami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*