Goodyear Dunlop wyróżniony przez Hondę.

Goodyear Dunlop został laureatem prestiżowej „Nagrody dla Dostawców” (Supplier Award), przyznawanej co roku przez firmę Honda. Wyróżnienie jest dowodem uznania dla Goodyear Dunlop za szczególny wkład w sukces biznesowy tej japońskiej marki w ubiegłym roku.
Goodyear Dunlop otrzymał nagrodę w kategorii Szczególne Osiągnięcia, w podziękowaniu za wyjątkowy poziom obsługi firmy Honda w 2015 roku i sprostanie wyzwaniu dostarczenia dodatkowych dostaw opon w rozmiarze 225/65R17 dla nowej wersji modelu CR-V. Dla japońskiego giganta motoryzacyjnego sprawna współpraca z Goodyearem była kluczowa do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży nowego modelu auta.
Wprowadzenie na rynek nowego CR-V spotkało się z ogromnym zainteresowaniem klientów i przełożyło się na gwałtowany wzrost popytu w stosunku do tego prognozowanego.

Sukces Hondy okazał się wyzwaniem dla jej dostawców, w tym m.in. Goodyear Dunlop – firma szybko zareagowała na zwiększone zamówienia opon, a skuteczne zintegrowanie działań w obszarze produkcji i logistyki pozwoliło w pełni
i na czas dostarczać ogumienie wieloletniemu partnerowi biznesowemu i jego klientom.
„Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć markę Honda, a otrzymane wyrazy uznania to dla nas dodatkowy powód do dumy. Ta nagroda jest świadectwem zaangażowania naszego zespołu w dostarczanie najwyższej jakości obsługi naszym klientom
– producentom pojazdów do których zapewniamy opony w ramach pierwszego wyposażenia”

– powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. opon osobowych
na wyposażenie fabryczne, Goodyear Dunlop Europa, Bliski Wschód i Afryka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*