AutoMapa pokonuje globalne nawigacje!

AutoMapa pokonała Google i Apple i zwyciężyła w teście najpopularniejszych nawigacji przeprowadzonym przez redakcję iMagazine!

Do testu dziennikarze iMagazine wybrali najpopularniejsze programy nawigacyjne na platformę iOS: Google Maps i Apple Maps oraz AutoMapę.  Trasa prowadząca przez całą Warszawę obfitowała w wiele niespodzianek, korków i trudnych do przewidzenia zdarzeń losowych. W trakcie testu AutoMapa pokazała wszystkie zalety, z których słynie od ponad dziesięciu lat: pewność i jakość map dostępnych w technologii off-line, najlepsze dane o korkach i innych utrudnieniach drogowych dostępne on-line, najlepszą bazę punktowych adresów i niezawodność działania w każdych warunkach.

W trakcie testu jedynie AutoMapa bezbłędnie doprowadziła swoją załogę do wszystkich wyznaczonych miejsc sprawnie pokonując miejskie korki i jako pierwsza dotarła na metę testu.

Materiał wideo z Testu Nawigacji w krótkiej wersji dostępny jest pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=SLNIuSeRp6MPełna, ponad 2-godzinna wersja Testu Nawigacji dostępna jest pod adresami: http://www.youtube.com/watch?v=p8e-bEi3-54 – część 1, http://www.youtube.com/watch?v=kMK_pWplkX4 – część 2

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie docinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

 

 

Autorem tego tekstu jest:

AutoMapa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*