159 POJAZDÓW RENAULT TRUCKS DOSTARCZONYCH DO GRUPY ALGERIEN IFRI.

Renault Trucks Algieria dostarczyło w grudniu do Béjaïa Logistique, filii grupy IFRI, niekwestionowanego lidera na rynku transportowym i przeładunkowym, klucze do 94 pojazdów. Dostawa kolejnych 65 pojazdów jest przewidziana w styczniu, łącznie 159 pojazdów, głównie Renault Trucks C 440 KM 4×2 trafi do przewoźnika.
Grupa IFRI to jeden z wiodących przewoźników na rynku algierskim, potwierdza swoje zaufanie do Renault Trucks kupując 159 pojazdów z nowej gamy dla swoje filii Béjaïa Logistique, specjalizującej się w transporcie i przeładunkach. Zakup dotyczy głównie Renault Trucks C pod wynajem, transport lokalny i międzynarodowy. Przekazanie kluczy do 94 pierwszych pojazdów odbyło się pod koniec listopada w fabryce IFRUIT, zlokalizowanej w strefie przemysłowej Taharacht w Akbou, ok. 100 km od Algieru.
Zakupione pojazdy gamy C są przeznaczone do eksploatacji poza rynkiem europejskim i wyposażone w podwozia ze wzmocnionym zawieszeniem przystosowanym do warunków tam panujących. Zastosowana kabina to wersja dalekobieżna zapewniająca niezbędny komfort jazdy przy transporcie długodystansowym. Modułowość gamy C pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby klientów w zakresie takich przewozów. Gama została stworzona, aby zapewnić użytkownikom doskonałą równowagę między oszczędnościami w spalaniu, komfortem życia na pokładzie, a bezpieczeństwem. Nowa forma aerodynamiczna kabiny, stworzona i testowana w tunelu aerodynamicznym, sprawia, że gama C jest szczególnie skuteczna, jeśli chodzi o zużycie paliwa i wydajność energetyczną.
Wszystkie pojazdy Renault Trucks C dostarczone do Béjaïa Logistique wyposażone są automatyczną w skrzynię biegów Optidriver.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*