Giga Space
Giga Space

W trasie jak w domu – w największej kabinie na rynku.

Komfortowe warunki pracy, duża przestrzeń, wysoka ergonomia kabiny, oszczędny i zarazem dynamiczny silnik to jedne z wielu zalet, które może zaoferować nam Mercedes-Benz Actros 1848 LS w specjalnej ofercie z kabiną GigaSpace.

Największa kabina na rynku.

Mercedes-Benz Actros wyposażony w kabinę GigaSpace może poszczycić się mianem największej kabiny dostępnej na rynku samochodów ciężarowych, która liczy 5,75 m2 powierzchni. Charakteryzuje się doskonałą ergonomią, duża ilością schowków (około 1 000 litrów pojemności łącznej),wysokością kabiny 2,23 metra oraz całkowicie płaską podłogą. Dzięki tym udogodnieniom praca na długich i krótkich dystansach będzie naprawdę komfortowa.
Mercedes-Benz Trucks wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników produktów naszej marki. Oferujemy im największą kabinę na rynku z dogodnymi rozwiązaniami, które będą wykorzystywane przez kierowców w ich codziennej pracy – mówi Igor Kaczorkiewicz, Head of Product and Marketing Mercedes-Benz Trucks. Wysoka kabina, świetna ergonomia, duża ilość schowków, a przy tym płaska podłoga znakomicie poprawią funkcjonalność pojazdu oraz znacząco polepszają warunki i komfort pracy kierowcy. Jednak skonfigurowany przez nas pojazd to nie tylko świetna kabina, ale także inteligentne systemy wspomagające pracę kierowcy oraz ekonomiczny silnik.
Przewaga technologiczna.
Jego przestronność i komfort to nie wszystko, pojazdy z akcji specjalnej charakteryzują się ekonomicznymi silnikami najnowszej generacji OM 471, generującym moc 480 KM oraz dysponujący momentem obrotowym 2500 Nm. Wszystko to dopełnia zautomatyzowana skrzynia biegów Mercedes PowerShift 3, inteligentny tempomat przewidujący topografię terenu Predictive Powertrain Control (PPC) oraz system telematyczny Fleetboard, który służy do pełnego zarządzania flotą pojazdów.
Dogodne finansowanie.
Pojazdy biorące udział w akcji będą mogły skorzystać z korzystnej oferty finansowania w Mercedes-Benz Bank, który oferuje umowę leasingową na okres od 36 do 60 miesięcy wraz z atrakcyjną ratą miesięczną już od 990,- EUR. Dodatkowo, przy umowie na okres powyżej 48 miesięcy będzie istniała możliwość jej rozliczenia po 36 miesiącach użytkowania bez dodatkowych kosztów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*