Volkswagen Crafter z 3-letnią gwarancją

Jako jedyne auto w swojej klasie VW Crafter jest objęty 3-letnią, bezpłatną, fabryczną gwarancją na podzespoły mechaniczne. Wysoką niezawodność auta potwierdzają coroczne badania usterkowości Dekry – Crafter co roku plasuje się w ścisłej czołówce raportu najmniej awaryjnych samochodów.
Trzyletnia, bezpłatna, fabryczna gwarancja producenta zapewnia posiadaczom Crafterów przywileje, z których nabywcy samochodów innych marek mogą korzystać tylko przez 2 lata.
Najważniejsze korzyści przedłużonej gwarancji dla właścicieli największego dostawczego Volkswagena to:
bezpłatne usuwanie awarii mechanicznych, elektronicznych i elektrycznych,
bezgotówkowe naprawy w autoryzowanych serwisach VW na terenie Europy,
naprawy z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych,
zwiększenie wartości rezydualnej samochodu przy jego odsprzedaży, z uwagi na dłuższy okres serwisowania w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagena.
Oprócz 3-letniej bezpłatnej, fabrycznej gwarancji producenta na podzespoły mechaniczne, VW Crafter może pochwalić się 3-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą i 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia.
Na tle konkurentów VW Crafter wyróżnia się również bardzo niskim zużyciem paliwa. Ponieważ różnica w zużyciu oleju napędowego między Crafterem a konkurentami sięga 1l/100 km, wybór dostawczego Volkswagena (przy założeniu rocznego przebiegu na poziomie 50 tys. km) oznacza oszczędność nawet 2500 zł w ciągu roku.
Spore korzyści finansowe, ale nie tylko, gwarantuje atrakcyjna i kompleksowa oferta zakupu. Podstawowymi jej zaletami są niska miesięczna rata leasingowa i promocyjna cena zakupu samochodu z atrakcyjnym wyposażeniem oraz kompletne ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW i Assistance), wynoszące jedynie 2,9% wartości auta. Decydując się na zakup Craftera nabywca może dodatkowo wykupić 3-letni pakiet serwisowy (do przebiegu 120 tys. km) za 1 zł.
Pakiet serwisowy gwarantuje bezgotówkowe wykonywanie przeglądów w ASO VWU na terenie całego kraju i pozwala zaoszczędzić na kosztach przeglądów do 11 tys. zł. W ramach oferty promocyjnej istnieje możliwość wykupienia ochrony pogwarancyjnej na czwarty rok eksploatacji auta (lub do przebiegu 250 000km) w cenie symbolicznej złotówki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*