Uroczyste wydanie ciągników dla ANDARO

W szczecińskim oddziale firmy DBK, autoryzowanego dealera DAF, odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii z 15 ciągników DAF XF Euro 6 zamówionych przez szczecińskiego przewoźnika. Kluczyki do pojazdów odebrał prezes ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT, pan Robert Ogonowski oraz jego współpracownicy.

Andaro jest długoletnim klientem Grupy DBK – przez ponad 8 lat firma zakupiła 59 fabrycznie nowych ciągników w spółce DBK, natomiast swój pierwszy używany ciągnik DAF FT XF 95 nabyła w spółce Grupy DBK, Bene Trucks, w 2005 r.
Kontrakt na pojazdy Euro 6 zawarty z Andaro jest jednym z największych, które w ostatnim czasie odnotował szczeciński oddział spółki DBK. Dotychczas firma Andaro posiadała w swojej flocie 7 ciągników Euro 6.

Pojazdy zostały zamówione w typowej dla Andaro konfiguracji – ciągniki z kabiną Super Space Cab, silnikiem MX 13 o mocy 460 KM i maksymalnym momencie obrotowym 2.300 Nm sprzężonym ze zautomatyzowaną skrzynią biegów typu AS-Tronic. Ponadto zamówione ciągniki zostały wyposażone w telewizory, mikrofalówki oraz ekspresy do kawy.
Do tej pory użytkowane pojazdy Euro 5 wróciły do DBK jako dealera macierzystego. Nowe pojazdy Euro 6 zostały objęte 3-letnią gwarancją oraz kontraktami serwisowo-naprawczymi DAF Multisupport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*