Superb wjeżdża na szczyt!

Superb dołączył w marcu do grona modeli marki ŠKODA, które zajmują pozycję lidera sprzedaży w swojej klasie wśród Klientów indywidualnych.

W marcu wśród Klientów indywidualnych zarejestrowano w Polsce aż 210 sztuk cieszącej się wysoką estymą flagowej limuzyny ŠKODY. To zdecydowanie najlepszy wynik wśród samochodów klasy średniej, przewyższający kolejne pozycje w czołowej trójce o odpowiednio 34 i 90 egzemplarzy.

To wielkie osiągnięcie jest efektem imponującego wzrostu popularności czołowego modelu czeskiej marki: w porównaniu do marca 2013 roku, miesięczny wynik rejestracji nowych egzemplarzy poprawił się o rekordowe 256%. Przepis producenta na tak ogromny sukces w tym segmencie jest taki sam, jak ten gwarantujący tytuły bestsellerów w swoich segmentach wielu innym modelom ŠKODY: to połączenie bezkonkurencyjnej relacji ceny do oferowanej w zamian przestrzeni i jakości oraz zastosowania nowoczesnych technologii, przekładających się na wymierne korzyści – niskie koszty eksploatacji i wysokie bezpieczeństwo dla kierowcy i wszystkich pasażerów.

Bogato wyposażona ŠKODA Superb, mierząca 4,8 metra, to model dostępny w bardzo korzystnej cenie – już od 72 700 zł. Polski importer marki oferuje promocje, dogodne warunki finansowania i inne rozwiązania, dodatkowo zwiększające atrakcyjność tej oferty zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i flotowego.

Superb pozwala czeskiej marce utrzymywać silną pozycję w klasie średniej już od 2001 roku, kiedy z powodzeniem wprowadzono pierwszą odsłonę tego modelu. Rewolucyjna nowa generacja, debiutująca w 2008 roku, została w 2013 roku poddana kompleksowej modernizacji, która wprowadziła odświeżony projekt nadwozia, jeszcze bardziej dopracowane wykończenie wnętrza oraz innowacyjne rozwiązania techniczne.

Już od szeregu lat Superb notuje systematyczny progres w wynikach, a odświeżenie przyniosło wzrost popularności modelu. W całym minionym roku zarejestrowano aż 3 365 nowych egzemplarzy Superba (w tym 1 025 przez Klientów indywidualnych).

Superb dostępny jest jako elegancka limuzyna i funkcjonalne kombi z bagażnikiem o pojemności 633 litrów. Obydwa warianty nadwozia dostępne są także w wyjątkowo oszczędnej wersji GreenLine, której średnie fabryczne zużycie paliwa wynosi zaledwie od 4,2 l/100 km, oraz bogato wyposażonej linii Laurin&Klement. Ostatnią nowością jest odmiana Outdoor, wyróżniająca się zwiększoną użytkowością zawartą w eleganckiej stylistyce.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*