Rusza Karawana-Naturalnie Renault Trucks.

Przed każdym przedsiębiorstwem transportowym stoi mnóstwo pytań. Jak obniżyć koszty paliwa, jak zminimalizować koszty obsług serwisowych, jak wyszkolić a następnie utrzymać najlepszych kierowców, w jaki sposób dogodnie go sfinansować a na końcu najważniejsze? Jakiej marki pojazd wybrać, aby wszystkie te elementy generowały jak największy zysk dla przedsiębiorstwa?
Odpowiedz na te pytania jest jedna. Naturalnie Renault Trucks!

Czy są wygodne?
Nie zachęcamy byście uwierzyli nas słowo sprawdźcie sami, stawiamy Renault T do Waszej oceny. Począwszy od drugiego tygodnia czerwca wyrusza na polskie drogi karawana pojazdów „Naturalnie Renault Trucks”. Na 7 parkingach, zlokalizowanych przy głównych szlakach transportowych Polski będą prezentowane 3 pojazdy z Gamy T z kabinami zarówno Sleeper (średnimi) jak i High Sleeper (wysokimi). Obydwie kabiny pomimo „trapezoidalnego” kształtu, znacznie obniżającego opory powietrza, a przez to spalanie, w dalszym ciągu mają szerokość 2,5 m. Nowocześnie zaplanowana tablica przyrządów jest intuicyjna w obsłudze a przy tym wygląda nowocześnie. O komfort pracy kierowcy dbają fotele Recaro i kierownica regulowana w trzech płaszczyznach. Na postoju może on wyciągnąć się na pełnowymiarowej dolnej leżance, równie komfortowa górna może być opcjonalnie jednym ruchem zamieniana w pojemnik na rzeczy osobiste kierowcy. To i wiele więcej będzie można osobiście obejrzeć na parkingach ciężarówek podanych poniżej. Zaplanujcie tak swoją trasę, aby obowiązkowa przerwa wypadła właśnie na „naszych” parkingach. Obiecujemy ze „pauza” nie będzie się Wam dłużyła.
Czy mało palą?
Jak co roku od 7 lat rzucamy wyzwanie kierowcom i zachęcamy do udziału w konkursie „Opifuel”.Eliminacje idą pełną parą, do dzisiaj w edycji 2015 wzięło udział ponad 200 kierowców. W dalszym ciągu można jeszcze wziąć udział w naszym konkursie, najbliższe terminy: 12.06 – Skoczów, 19.06 – Katowice, 26.06 –Pietrzykowice, 4.07 – Fabianów koło Konina, 10.07 -Tarnowo Podgórne, 17.07 -Pruszcz Gdański
W trakcie eliminacji wyraźnie widać, że samochody prowadzone przez zmotywowanych kierowców, mimo 22 tonowego ładunku na skrzyni, są w stanie osiągać spalanie na poziomie 24 l/100 km, w zależności od stopnia trudności trasy. A w motywacje kierowców wątpić nie można biorąc pod uwagę nagrody, jakie czekają w ogólnoświatowym finale. Poza Renault T460 Optifuel, do bezpłatnego użytkowania na 12 miesięcy w macierzystej firmie, najlepszy kierowca wygra dla siebie 8000 euro!
Czy ceny zakupu i serwisu są konkurencyjne?
Naturalnie, zwłaszcza w najnowszej ofercie handlowej „Optifuel pewny zysk”. Przygotowana we współpracy z Renault Trucks Financial Services oferta to nie jedynie finansowanie ciężarówki, ale pełen pakiet usług, które i tak obowiązkowe, dzięki tej ofercie stają się bardziej dostępne: finansowanie, pełne ubezpieczenie pojazdu (OC, AC), kontrakt serwisowy Excellence, podatek drogowy, koszt opłaty za rejestrację pojazdu, 2 subskrypcje Optifleet Map i Check na okres 12 miesięcy, szkolenie kierowcy, ubezpieczenie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego, Renault Trucks Assistance. Tak „wyposażoną” ciężarówkę można mieć już za 1299 euro miesięcznie.
Czy mogę was odwiedzić?
Oczywiście, zapraszamy wszystkich właścicieli firm transportowych, kierowców czy po prostu wielbicieli ciężarówek na spotkania na parkingach:

Pierwsze spotkanie odbędzie się na terenie parkingu zlokalizowanego przy: BCT Bałtyckim Terminalu Kontenerowym, ul. Kwiatkowskiego 60, 81-127 Gdynia. Czekamy na naszych gości w dniach 10-12 czerwca 2015 od 8:00 – 20:00

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*