RENAULT TRUCKS WYGRAŁO PRZETARG NA DOSTAWĘ 190 POJAZDÓW DO KATARU

Renault Trucks wygrało przetarg w Ad-Dauha, stolicy Kataru na 190 pojazdów: 180 Renault Trucks C i 10 Renault Trucks D. Dzięki tej transakcji Renault Trucks ma szansę zostać liderem w sprzedaży pojazdów ciężarowych na tym rynku do końca roku.
W styczniu 2014, Renault Trucks wygrało przetarg zorganizowany przez firmę Mechanical Equipment Department (MED) mającą swoją siedzibę w stolicy Kataru Ad-Dauha. To jeden z największych przetargów ogłoszonych przez MED i zarazem pierwszy w historii, w którym dostawę całego zamówienia wygrywa jeden dostawca. Warto wspomnieć, że w przetargu złożyło oferty 22 firm z całego świata.
Kontrakt obejmuje 180 pojazdów Renault Trucks C 320 P 4×2 oraz 10 Renault Trucks D 18t P 4×2 z zabudową śmieciarką 16m3 dla Renault Trucks C i 12 m3 dla Renault Trucks D. Pierwsze dostawy zaczną się na jesieni i potrwają 12 miesięcy.
Przygotowanie oferty do tego przetargu jest wynikiem doskonałej współpracy kilku ekip pracujących w Doha, w Dubaju, w centrali Renault Trucks we Francji i u zabudowcy w Niemczech. Dzięki temu zamówieniu Renault Trucks ma duże szanse zostać liderem w sprzedaży pojazdów ciężarowych w Katarze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*