RENAULT TRUCKS T 430- pojazd dystrybuujący AdBlue.

Firma INTER TRUCK z Kutna specjalizuje się w obsłudze rynku motoryzacyjnego. Główny zakres działalności związany jest z dystrybucją AdBlue – wysokiej jakości wodnego roztworu mocznika, stosowanego jako reduktor rozkładu tlenków azotu w katalizatorze CSR. Ponieważ INTERTRUCK obsługuje klientów z kraju oraz zagranicy musi mieć do dyspozycji niezawodne i wydajne środki transportu.

Ze względu na bogatą ofertę rynku ciągników siodłowych wybór pojazdu został poprzedzony jazdami testowymi. Pod uwagę brano kilka aspektów, na pierwszy ogień poszło zużycie paliwa. Nie dziwi więc że zarówno pojazd testowy jak i ten dostarczony do INTER TRUCK zostały wyposażone w pakiet FUEL ECO (m.in. odłączna sprężarka, pompa wspomagania kierownicy o zmiennym wydatku, tempomat elastyczny czy Optiroll).

RENAULT TRUCKS T 430 to także gwarancja niezawodności, niezbędnej w dystrybucji materiałów eksploatacyjnych dla firm transportowych. Sprawdzony silnik DTi 430 w połączeniu ze zautomatyzowaną skrzynią biegów OPTIDRIVER, gwarantują terminowość dostawy. Dodatkowym plusem jest znajdujący się niedaleko serwis Polsad z zapleczem technicznym przygotowanym do szybkiej obsługi najnowszych pojazdów z rodziny T.

Nowy nabytek INTER TRUCK to pojazd, z którego bez wątpienia będzie dumny kierowca. Poczynając od niestandardowej kolorystyki deski rozdzielczej i tapicerki BRĄZ ULTIMATE, poprzez fotele kierowcy i zmiennika w wersji KOMFORT a skończywszy na leżance w najwyższej wersji ULTIMATE, całe wyposażenie jest podporządkowane komfortowi kierowcy. T430 to także jeżdżąca reklama. Firmowe barwy, elementy wyposażenia dodatkowe oraz koła z lekkich stopów, które jednocześnie ładnie wyglądają i obniżają masę własną, na pewno zwrócą uwagę, i to nie tylko potencjalnych klientów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*