PREZENTACJA ZWIERZAKÓW Z POLSKIEJ KARAWANY NA TARGACH TRANSPORT-CH.

Ponad 33 864 zwiedzających ( +5,7% więcej niż w 2013 roku) odwiedziło w tym roku targi pojazdów użytkowych Transport CH w Szwajcarii. Nie zabrakło tam oczywiście Renault Trucks, którego stoisko w tym roku zajmowało ponad 600 m².

POJAZD CIĘŻAROWY PRZYNOSI ZYSK.
Na rynku pojazdów użytkownych, osoby decyzyjne przywiązują największą uwagę do solidności, wygody i skuteczności pojazdów. Pojazd Renault Trucks T doskonałe połączenie tych cech, co zostało docenione tytułem Ciężarówki Roku 2015 był w tym roku gwiazdą stoiska Renault Trucks.
Na stoisku obok 2 Renault Trucks T : T High 520 T4x2 Maxispace i T 460 T4x2 można było podziwiać również pojazdy z innych gam : D 7.5 L5 BVM 180 4×2, C 520 P10x4 Pusher, C 440 P8x4 Optitrack, furgon Master 150.35 L3H2 4×4.
„DZIKO GENIALNE”
Tak określono styl stoiska Renault Trucks na stoisku BERNEXPO 4 Renault Trucks T, gdzie królowały 4 T w specjalnym zwierzęcym oklejeniu. Na głównym stoisku zwiedzających witał „Krokodyl”, przed wejściem „Lew” a przy wjeździe „Żyrafa” i „Pantera Śnieżna” zapraszając zwiedzających do odbycia jazd testowych. Zwiedzający mogli wziąć udział w konkursie, w którym i mali i duzi mogli wygrać 5 podwójnych biletów do zoo w Zurichu.
Zdaniem Rolanda Grubera, dyrektora handlowego Renault Trucks, prezentacja w tej formie okazała się absolutnym sukcesem. Liczni zwiedzający, w tym obecni i potencjalni klienci mogli w ciekawy sposób zapoznać się z gamą T i skorzystać z gościnności francuskiego producenta. Cieszy nas ogromnie, że polski pomysł pokazania gamy T od środka dzięki nietypowemu oklejeniu spodobał się też Szwajcarom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*