Pomorska Miss Scania 2021

W oddziale Scanii w Gdańsku, 4 września już po raz 19 została wybrana najpiękniejsza wśród najpiękniejszych. Mowa o wyborach „ Pomorskiej Miss Scania”. Zaprezentowały się ciężarówki używane i nowe, były również pojazdy specjalistyczne. Impreza już za nami, rozdano nagrody…

Pomorska Miss Scania 2021 to Scania 590S Highline, wyposażona w jeden z nowych wariantów silnika V8. Jej właścicielem jest Bartek Popławski.- Popławski Transport.

Weteran Szos to czarno-złota Scania 143M 500 z 1992 roku. Należy do firmy Ampliz i jest w nienagannym stanie.

Miss Publiczności, to Scania R520 z Ol-trans. Została przyznana przez uczestników zlotu.

Nagroda Specjalna powędrowała do Scanii R 500 z firmy BACA. To ciężarówka z 2013 roku, ale jej przebieg wynosi ok 900 tys. Km . Jednak wygląda świetnie wygląda, ponieważ niedawno została wyremontowana.


Nagroda Dyrektora Oddziału Scania Polska w Gdańsku, została przyznana Scanii R500 Highline, która ozdobiona została grafikami z filmu „Konwój”. Jest własnością firmy Repiński Transport.

Jak co roku imprezę urozmaicały konkurencje dla kierowców, konkursy dla dorosłych i dzieci. Nieodzownym elementem był widowiskowy konwój ulicami Gdańska. Całe wydarzenie umiliły koncerty zespołów Coctail i ANDRE. Na koniec niesamowitego wieczoru był koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Sztywny Pal Azji. Nie zabrakło również pokazu fajerwerków.
Organizatorami wydarzenia była Scania Polska S.A. oraz Scania Finance Polska Sp. z o.o. Wśród partnerów i sponsorów tegorocznej edycji „Pomorskiej Miss Scania” znaleźli się m.in.: PGNiG, Shell Polska, Liebherr-Polska, Cryogas M&T Poland, Wesob, Redos Trailers, Michelin Polska S.A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*