Nowy obiekt Grupy DBK w Lublinie!

Już są, owoce ciężkiej pracy zespołu specjalistów, ekspertów, inżynierów. Od 2 lutego 2015 r. Bystrzejowice Pierwsze to nowy kierunek dla wszystkich użytkowników marki IVECO na Lubelszczyźnie. Kolejny punkt sieci DBK Truck Center znajduje się przy Drogach Krajowych nr S12 i S17 w odległości 8 km od dotychczasowej lokalizacji.

Rok 2015 zapowiada się intensywnie dla Grupy DBK – to czas wielu inwestycji, a jedną z nich jest otwarcie nowego obiektu w Lublinie. Prace nad przyszłym miejscem Dealera rozpoczęły się rok wcześniej, kiedy to pojawiły się pierwsze zabiegi mające na celu budowę nowego, przestronnego salonu dla lubelskich ambasadorów marki IVECO. Wybór dogodnego miejsca, uzyskanie wszelkich pozwoleń budowy, odpowiedni zespół profesjonalistów czuwających nad sprawnym przebiegiem konstrukcji to główne elementy przyczyniające się do sukcesu nowego miejsca działania spółki.
Punkt serwisowy posiada 5 stanowisk przejazdowych o długości 28 m każdy, dwa zestawy przestawnych podnośników firmy Stertil-KONI, najnowocześniejszą linię diagnostyczną oraz możliwość skomplikowanych napraw ram i kabin. Obiekt jest również wyposażony w centralny system dystrybucji i monitoringu materiałów olejowych połączony bezpośrednio z DMS. Powierzchnia magazynowa to prawie 300 m2, z szeroką gamą części zamiennych o wartości 1,5 mln złotych. Ciekawostką może być przygotowanie poczekalni dla klientów z dużą przeszkloną ścianą, która umożliwia klientom obserwację naprawy pojazdu. Obiekt posiada pełen monitoring i 24-godzinny system ochronny. Przygotowane zostały również: specjalnie utwardzony parking na 50 zestawów oraz wydzielone parkingi na pojazdy osobowe i dostawcze.
Nowo otwarty punkt w Lublinie, jak przystało na obiekt sieci DBK Truck Center, oferuje swoim klientom kompleksowość – ma możliwość przeprowadzania napraw gwarancyjnych IVECO i KOEGEL oraz pogwarancyjnych wszystkich marek pojazdów dostawczych, ciężarowych i naczep. W sumie powierzchnia serwisowa wynosi 1100 m2, a cały obiekt ostatecznie ponad 2 tys. m2. To zachowanie jednego z najwyższych standardów jeśli chodzi o przygotowanie miejsca pod działalność serwisową o tak dużym zasięgu.
CTC to firma z pewnym stażem i kompleksowym podejściem do klienta. Spółka powstała na przełomie 2005 i 2006 roku jako centrum realizacji potrzeb związanych z zakupem, finansowaniem oraz serwisowaniem floty samochodowej. W roku 2008 stała się Autoryzowanym Dealerem marki IVECO. Oferuje szeroką gamę pojazdów użytkowych począwszy od klasy lekkiej, poprzez średnią, a skończywszy na ciężkiej. Klienci mają wybór zarówno wśród nowych, jak i używanych aut. Firma posiada swoje oddziały również w Krakowie i Białymstoku, z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Na terenie Małopolski posiada wyłączność na oferowane produkty. Należy do wspomnianej już Grupy Kapitałowej DBK – która w codziennej działalności kieruje się zasadą TOTAL CARE – czyli dąży do kompleksowej obsługi przedsiębiorców z sektora TSL. To ważne ogniwo biznesowe, gdyż siła Grupy skupia się głównie na podmiotach ściśle z nią powiązanych, do których należy m.in. Cracow Truck Center.
„Spółka CTC jest jednym z najprężniej działających Dealerów IVECO w Polsce – to właśnie w odpowiedzi na wciąż rozwijające się zainteresowanie usługami firmy oraz jej wizerunek podjęliśmy decyzję o budowie nowego obiektu. To wyciągnięcie ręki w stronę „oddanych” klientów, którzy zaufaniem oraz lojalnością zasłużyli na jeszcze większe zaangażowanie ze strony zespołu CTC. Bo zawsze może być lepiej…” – mówi Jacek Chodasewicz, Wiceprezes spółki zarządzający nowym obiektem w Bystrzejowicach Pierwszych.
Kapitałowa Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL. W ramach organizacji funkcjonuje prężnie działająca sieć sprzedażowo-serwisowa DBK Truck Center – sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz naczep, sprzedaż używanych samochodów ciężarowych, autoryzowane serwisy DAF, IVECO, MAN oraz innych marek. Ponadto w skład Grupy wchodzi sieć sprzedaży części zamiennych DBK Parts, oferująca produkty wszystkich marek. Dopełnieniem usług sprzedażowych jest pion DBK Financial Services, który zapewnia klientom finansowanie, ubezpieczenia oraz oferuje możliwość wynajmu pojazdów ciężarowych.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*