Nowy Mercedes-Benz Van Center w Jankach

W podwarszawskich Jankach, przy DK 7/8 – głównych trasie wylotowej do Krakowa i Katowic, rozpoczyna swoją działalność pierwszy w Polsce Autoryzowany Salon i Serwis poświęcony wyłącznie samochodom dostawczym. Od 26 lutego Klienci będą mogli skorzystać z nowego Van Center, prowadzonego przez firmę MB Motors.
Nowy salon o powierzni 600m2 pomieści jednocześnie aż 11 pojazdów wystawowych, dając klientom wyobrażenie o bogatej palecie vanów Mercedes-Benz. Pełną gamę samochodów podziwiać będzie można na dużym placu, gdzie jednocześnie prezentować się będzie kilkadziesiąt aut. Klienci będą mogli porównać zróżnicowane wersje modeli: Citan, Vito, Klasa V oraz Sprinter. Zarówno nowych, jak i używanych.
Tak salon, jak i serwis są jedynym miejscem w swoim rodzaju. W ramach strategii Custommer Dedication, Mercedes-Benz stworzył miejsce dedykowane wyłącznie pojazdom dostawczym. Klienci tego segmentu mają specyficzne oczekiwania, które nie zawsze w pełni łączą się z potrzebami Klientów samochodów osobowych i ciężarowych. Specjalistyczne zabudowy, warunki ładowania, czy systemy zapewniające bezpieczeństwo jazdy – są to elementy odróżniające vany od innych pojazdów.
Dlatego właśnie Van Center zaoferuje bardzo szeroką ofertę nowych oraz używanych pojazdów dostawczych, a także mechaników specjalizujących się w takich właśnie samochodach.
Adres: MB Motors sp. z o.o.
Al. Krakowska 5B, Falenty/Janki.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*