Nowy adres serwisu Volvo Group Truck Center w Trójmieście

Z dniem 20 października 2014 autoryzowany serwis Volvo Trucks i Renault Trucks w Gdyni zmienił adres. Nowa lokalizacja to Będzieszyn, gmina Pruszcz Gdański, w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy i autostrady A1.
– Zmiana adresu gdyńskiego serwisu Volvo Group Truck Center jest wynikiem naszego stałego doskonalenia jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej dostępności punktów sprzedaży i serwisu dla naszych klientów, aby w ten sposób zapewnić im najwyższej jakości obsługę w zasięgu ręki i maksymalizować dyspozycyjność ich pojazdów, a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu, powiedziała Małgorzata Kulis, Dyrektor Generalny Volvo Group Trucks Poland.
Serwis w nowej lokalizacji będzie świadczyć ten sam szeroki zakres wysokiej jakości usług sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych i autobusów marki Volvo Trucks oraz Renault Trucks, jak dotychczas, w tym:
– sprzedaż nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks
– wykonywanie i obsługę napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo Trucks i Renault Trucks
– wykonywanie napraw powypadkowych samochodów ciężarowych
– dobór i sprzedaż oryginalnych części Volvo Trucks i Renault Trucks
– sprzedaż kontraktów serwisowych obu marek
– naprawy i uzupełnianie układów klimatyzacji
– montaż dodatkowego wyposażenia w pojazdach
– sprzedaż i uzupełnianie czynnika AdBlue
– doraźne naprawy naczep

 

Dane teleadresowe:

Volvo Group Truck Center
Będzieszyn 101
83-000 Pruszcz Gdański

Tel.: +48 58 629 88 33
Faks: +48 58 629 85 83
Volvo Group Truck Center w Będzieszynie jest jednym z 12 punktów sprzedaży i serwisu w pełni zarządzanych przez Volvo. Aktualnie ogólna liczba autoryzowanych serwisów dostępnych na terenie Polski dla klientów Volvo Trucks to 31 i 39 dla klientów Renault Trucks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*