Norbert Dentressangle kupił 530 pojazdów z nowej gamy.

NORBERT DENTRESSANGLE  KONTYNUUJE SWOJE DŁUGOLETNIE PARTNERSTWO Z RENAULT TRUCKS  INWESTUJĄC W 530 KOLEJNYCH POJAZDÓW „GUARANTEED MADE IN FRANCE”.
Renault Trucks na początku stycznia przekazało kluczyki do pierwszych 100 spośród 530 pojazdów ciężarowych „Guaranteed Made in France”, zamówionych przez Norbert Dentressangle–czołową europejską firmę transportową i logistyczną. Po przeprowadzeniu testów w rzeczywistych warunkach eksploatacji przewoźnik był pod ogromnym wrażeniem parametrów technicznych tych pojazdów. Duże znaczenie miał także fakt, że zostały one wyprodukowane we Francji i są napędzane silnikami DTI spelniającymi normę emisji spalin Euro 6. Zamówione modele to Renault Trucks D i Renault Trucks T – Międzynarodowy Samochód Ciężarowy Roku 2015.
Norbert Dentressangle, czołowy europejski dostawca usług transportowych i logistycznych, posiadający największą całkowicie własną flotę transportową w Europie, po raz kolejny dał dowód swojego zaufania do Renault Trucks, zamawiając 530 pojazdów z nowej gamy dla kilku swoich europejskich filii. W większości są to modele T, które będą wykorzystywane do realizacji przewozów regionalnych, krajowych i międzynarodowych. W zamówieniu znalazło się również 100 pojazdów dystrybucyjnych serii D.
Swojego wyboru firma Norbert Dentressangle dokonała w oparciu o wyniki kilkumiesięcznego testu pojazdów w rzeczywistych warunkach eksploatacji, a także biorąc pod uwagę fakt, że pojazdy te, jako jedyne posiadały certyfikat „Guaranteed Made in France” („wyprodukowane we Francji”, a nie tylko świadectwo pochodzenia firmy z Francji).
Podczas ceremonii przekazania pojazdów, zorganizowanej w siedzibie głównej Renault Trucks w Saint-Priest, dyrektor generalny Norbert Dentressangle, tak uzasadnił swój wybór: – Dostawa nowych pojazdów Renault Trucks spełniających normę emisji spalin Euro 6 jest dla mnie okazją do przypomnienia wszystkim, że Norbert Dentressangle nieustannie inwestuje w działalność transportową. Wybór typu pojazdu ciężarowego jest dla nas kluczowy, ponieważ od tego zależy nasza zdolność zapewniania jakości naszym klientom, komfortu i bezpieczeństwa naszym kierowcom, a także poszanowania środowiska naturalnego z pomocą oszczędnych i proekologicznych silników. Ponadto, jesteśmy dumni, że będziemy mogli w wspierać w całej Europie promocję produktów opatrzonych etykietą „Guaranteed Made in France” – i produkowanych w naszym macierzystym regionie Francji.
W reakcji na te słowa Bruno Blin, prezes Renault Trucks, podkreślił: – Cieszę się, że Norbert Dentressangle, francuska firma działająca na runku międzynarodowym, docenia jakość Renault Trucks T – Międzynarodowego Samochodu Ciężarowego Roku 2015 – i wspiera francuski przemysł. Rzeczywiście, nasze pojazdy ciężarowe są produkowane we Francji, w Blainville-sur-Orne, Bourg-en-Bresse i Lyonie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*