Nijhof-Wassink zainaugurował oficjalnie działalność dwumarkowego serwisu w Nowej Wsi Wielkiej

W połowie czerwca Nijhof-Wassink zainaugurował oficjalnie działalność autoryzowanego serwisu i działu sprzedaży Renault Trucks w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Dwumarkowy serwis działa już od stycznia 2015.

Punkt serwisu i sprzedaży Nijhof Wassink Nowa Wieś Wielka należy do Nijhof Wassink, spółki o korzeniach holenderskich założonej przez dwóch przewoźników Hermana Nijhof i Everta Wassink w latach siedemdziesiątych. Spółka szybko została oficjalnym przedstawicielem marki pojazdów ciężarowych Volvo w Holandii. Obecna od 1990 roku w Polsce pod nazwą Nijhof-Wassink Sp. z o.o, w 1995 roku rozpoczęła oficjalnie działalność na terenie Poznania. Obecnie spółka ma w Polsce 5 oddziałów Volvo (w sumie 13 oddziałów Volvo w Europie): w Kutnie, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej, Tarnowie Podgórnym i w Karskach k/Ostrowa Wlkp. Od 1 stycznia 2015 Nijhof-Wassink rozszerzył swoją współpracę z drugą marką będącą własnością grupy Volvo: marką Renault Trucks i został autoryzowanym przedstawicielem Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Od 1 czerwca Nijhof-Wassink w Nowej Wsi Wielkiej jest również oficjalnym przedstawicielem ds. sprzedaży pojazdów Renault Trucks.
Zgromadzonych gości, klientów, dziennikarzy, partnerów biznesowych powitał Maciej Pinczak, Dyrektor Zarządzający Nijhof Wassink Polska wraz z Małgorzatą Kulis, Vice President Volvo Group Trucks Sales Baltic Sea Market. Na początku swojego przemówienia Małgorzata Kulis podkreśliła, że Volvo Polska wysoko ceni dotychczasową współpracę z Nijhof-Wassink w ramach obsługi marki Volvo Trucks, dlatego też Zarząd zdecydował się powierzyć spółce drugą markę w dwóch lokalizacjach Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej. W obu lokalizacjach Nijhof Wassink zajmuje się serwisem i sprzedażą obu marek należących do grupy Volvo. Z okazji otwarcia właściciele obiektu zaprezentowali gościom nie tylko swoje budynki i pomieszczenia, ale przede wszystkim całą ekipę, która obsługuje klientów w Nowej Wsi Wielkiej, a warto podkreślić większość pracowników pracuje tu od początku działalności spółki.
Dziękując gościom za przybycie Małgorzata Kulis podkreśliła, że klienci Kujawsko-Pomorskiego są teraz w bardzo dobrych rękach Nijhof-Wassink. Dokładamy najwyższych starań, aby nasi klienci mogli polegać na naszych produktach i prowadzić dochodową działalność transportową. Bowiem pojazd ciężarowy to narzędzie pracy, które musi przynosić zysk. A nasze produkty takie właśnie są: oszczędne i przynoszące zysk. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym odnotowujemy ogromne zainteresowanie właścicieli i kierowców tegoroczną edycją konkursu Optifuel Challenge 2015. W zeszłym roku właścicieli i kierowców przyciągała ciekawość zupełnie nowej gamy Renault Trucks, w tym roku zgłaszają się do nas sami, bo już wiedzą, że te pojazdy są oszczędne i można na nich uzyskać naprawdę doskonałe wyniki spalania, co udowadniają liczne testy prasowe. Dodatkową atrakcją w czasie otwarcia była prezentacja karawany pojazdów budowlanych Extreme Engineering i karawany Renault Trucks Naturalnie, która obecnie przemieszcza się po największych parkingach w Polsce. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie projektu Naturalnie Renault Trucks, aby pokazać szerszej społeczności kierowców nasze pojazdy. Często kierowcy nie chcą spróbować innej marki, bo jej nie znają. My teraz dajemy im możliwość zobaczenia gamy T od środka. Jesteśmy tam, gdzie są kierowcy. Bo ich komfort i wygoda pracy jest dla nas ważny.

 Informacje o serwise:
Serwis Nijhof-Wassink Nowa Wieś wielka obsługuje pojazdy ciężarowe , naczepy i przyczepy oraz różnego rodzaju zabudowy. Serwis świadczy pełen zakres usług, począwszy od przeglądów, poprzez naprawy różnego rodzaju, aż po naprawy powypadkowe oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Serwis w Nowej Wsi Wielkiej posiada stanowiska do diagnostyki pojazdów Renault Trucks i Volvo Trucks, diagnostyki układów hamulcowych i zawieszenia oraz diagnostyki silników.
Na wyposażeniu serwisu jest pełen zestaw oprzyrządowania, jak również systemy wentylacyjne i odprowadzania spalin, magistrale odprowadzania i rozprowadzania materiałów smarnych do stanowisk roboczych oraz kompletne wyposażenie firmy JOSAM do prostowania ram i kabin.
Serwis posiada własny imponujący magazyn części zamiennych.
Nijhof-Wassink w Nowej Wsi Wielkiej dysponuje samochodem serwisowym, za pomocą którego 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę realizujemy program pomocy dojazdowej. Samochód ten wyposażony sjest w warsztat mechaniczny, agregaty prądotwórcze oraz instalację sprężonego powietrza, a także sprzęt umożliwiający oznakowanie i zabezpieczenie napraw wykonywanych na drodze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*