Nadeszła Era Goodyeara!

Nadeszła Era Goodyeara w oponach ciężarowych! Firma stworzyła dla flot transportowych niezwykłą promocję,dzięki której każda z nich może zyskać do 100 zł za zakup jednej opony z oferty promocyjnej.
Promocja jest skierowana do wszystkich flot transportowych w Polsce, również  do tych, które nie są zaopatrywane bezpośrednio przez Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Każda flota ma możliwość wygrania do 100 zł za zakup opony ciężarowej
z oferty promocyjnej Grupy Goodyear.

Jak to działa? Akcja potrwa do 15 grudnia br. W tym czasie w dowolnym serwisie wystarczy kupić jedną z opon ciężarowych marek Goodyear, Dunlop lub Sava objętych promocją. Następnie należy wejść na stronę www.eragoodyear.pl, zarejestrować się i potwierdzić zakup załączając dowód zakupu. Każda opona zgłoszona przez flotę zostanie nagrodzona bonem Sodexo o wartości 30, 50 lub 100 zł. Bony można wykorzystywać niemal wszędzie, począwszy od stacji benzynowej, kończąc na różnego rodzaju sklepach.
Promocją objęte są również floty, które posiadają umowę z Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Te floty nie muszą przechodzi procesu rejestracji – wystarczy, że zalogują się na wewnętrzny portal Goodyeara dla klientów www.mojaflota.com.pl i zamówią opony przez specjalną zakładkę promocyjną.

„Niezwykle cenimy sobie współpracę z partnerami flotowymi, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalną akcję promocyjną. Zapraszamy do udziału wszystkich menedżerów flot, nie tylko tych posiadających umowę z Goodyear Dunlop Tires Polska. Każda zakupiona w ramach promocji opona to gwarantowana nagroda – jestem pewien, że to doskonała okazja dla flot do oszczędności, a jednocześnie
do tego, aby przekonać się o najwyższej jakości opon Goodyear, Dunlop i Sava” – powiedział Janusz Krupa, Menedżer opon ciężarowych i przemysłowych Grupy Goodyear Polska.
Lista promocyjnych opon oraz regulamin promocji dostępny jest na stronie www.eragoodyear.pl. Floty transportowe posiadające umowę trójstronną z dilerem oraz Grupą Goodyear zapraszamy na www.mojaflota.com.pl, gdzie w uproszczony sposób można skorzystać z promocji.
Oferta Goodyear Dunlop Europe obejmuje ponad 400 różnych typów opon do pojazdów użytkowych, autobusów i autokarów w ponad 55 rozmiarach. Wielu wiodących w świecie producentów pojazdów użytkowych montuje opony Goodyear jako wyposażenie oryginalne. Są wśród nich: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania i Volvo. Goodyear jest także dostawcą opon dla wszystkich największych producentów naczep. Dzięki ofercie Fleet First, w skład której wchodzą usługi TruckForce, ServiceLine24h, pomoc drogowa, system internetowego zarządzania FleetOnlineSolutions oraz technologia Goodyear Retread, Goodyear może zaproponować jeden z najszerszych w branży zakresów usług dedykowanych.

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w 52 zakładach w 22 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Dwa ośrodki innowacji – w Akron w stanie Ohio i Colmar-Berg w Luksemburgu rozwijają najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają branżowe standardy w dziedzinie technologii i parametrów. Goodyear zatrudnia ok. 69 000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*