Mercedes-Benz podczas 24 Finału WOŚP.

Jak co roku, samochody dostawcze Mercedes-Benz wspierały  zbiórkę w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulice jedenastu miast wyjadą przede wszystkim Sprintery, ale także Vito i Citany. Aby wspomóc Orkiestrę należy… naklejać na nie czerwone serduszka!
Po zeszłorocznym sukcesie, jeszcze więcej samochodów dostawczych Mercedes-Benz wyjedzie na ulice aby dać się okleić! Sprintery razem ze swoimi mniejszymi braćmi będzie można zobaczyć na głównych placach miast: Krakowa, Łodzi, Bielsko-Białej, Rzeszowa, Poznania, Szczecina, Koszalina, Bydgoszczy, Wrocławia, Częstochowy oraz Lublina. Wszyscy uczestnicy Finału będą mieli okazję naklejać na pojazdach orkiestrowe serduszka – za każde serduszko Mercedes-Benz dołączy się do zbiórki!
Mercedes-Benz wspiera Fundację nie tylko w dniu Finału. Instruktorzy programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”, bezpłatnie korzystają na co dzień z osobowych wersji Sprintera oraz Vito, dzięki którym mogą dojeżdżać w najdalsze zakątki kraju. „Ratujemy i Uczymy Ratować” to ogólnopolski program nauczania dzieci ze szkół podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. Od momentu jego uruchomienia dzięki działaniom Fundacji wiedzę o pierwszej pomocy poznało już 2,5 miliona polskich dzieci.
Pieniądze pozyskane w efekcie tegorocznego Finału WOŚP przeznaczone zostaną na wsparcie szpitalnych oddziałów pediatrycznych oraz geriatrycznych w całej Polsce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*