MAN TGS 41.480 8x8

MAN na targach Autostrada Polska .

 

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada Polska firma MAN Truck & Bus Polska przedstawiła 2 pojazdy: MAN TGS 41.480 8×6 BB i MAN TGS 41.480 8×8 BB z zabudowami typu wywrotka tylnozsypowa firmy KH Kipper.

Pierwszy z tych pojazdów prezentowany był statycznie na stoisku firmy KH Kipper, natomiast drugi wykorzystywany był w jazdach testowych na specjalnie przygotowanym placu. Zwiedzający targi mogli wypróbować możliwości trakcyjne pojazdu jeżdżąc po terenie przypominającym warunki drogowe na placu budowy.

Targi Autostrada Polska, to doskonała okazja do zaprezentowania naszej oferty w sektorze budowlanym, który od zawsze był domeną MAN. Liczymy na to, że rok 2016 będzie tym rokiem, w którym nastąpi ożywienie rynku inwestycji budowlanych, a co za tym idzie wzroście sprzedaż pojazdów budowlanych MAN” powiedział Bernard Wieruszewski, Dyrektor ds. Produktu i Sprzedaży Ciężarówek w MAN Truck & Bus Polska.

Zaprezentowane podczas targów pojazdy MAN TGS, to samochody ciężarowe z przeznaczeniem do pracy w ciężkich warunkach terenowych, takich jak np. plac budowy.

Pojazdy budowlane MAN TGS wyróżniają się niezwykłą mocą, wysoką ładownością oraz doskonałą efektywnością ekonomiczną. Jako pojazdy w kategorii od 18 do 44 ton są niezawodne i wytrzymałe, a szeroka oferta konfiguracji formuły napędu i optymalna trakcja dają pewność realizacji praktycznie każdego zadania. MAN TGS jest wzorcem w kwestii kompetencji napędu na wszystkie koła: może być wyposażony w konwencjonalny dołączany lub stały napęd na wszystkie koła aż do wersji 8×8, lub też w hydrostatyczny napęd kół osi przedniej MAN HydroDrive®, dający większe możliwości trakcyjne pojazdom eksploatowanym okazjonalnie w warunkach poza szosowych.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*