Iveco Stralis Hi Way EuroVI w ofercie IVECO Capital.

IVECO Capital na całym świecie świadczy usługi finansowania pojazdów marki IVECO.

W Polsce, na mocy podpisanego w 2013 roku porozumienia pomiędzy IVECO a EFL, Europejski Fundusz Leasingowy jest wyłącznym partnerem finansowym IVECO Poland.

W ramach współpracy klienci EFL mają możliwość skorzystania z promocyjnej oferty na zakup Iveco Stralis Hi-Way EuroVI. Promocja została opracowana dla klientów zainteresowanych zakupem nowego pojazdu spełniającego wymogi normy spalania EuroVI.

IVECO Stralis Hi-Way otrzymał tytuł Międzynarodowej Ciężarówki Roku 2013 (Truck of the Year 2013), przyznawany przez grono kilkudziesięciu redaktorów wiodących magazynów motoryzacyjnych. Także TÜV, jeden z czołowych europejskich ośrodków certyfikacji, potwierdził, że w IVECO Stralis Hi-Way EuroVI, dzięki innowacyjnemu, wysoko efektywnemu systemowi selektywnej redukcji katalitycznej HI-eSCR opatentowanemu przez FPT Industrial oraz aerodynamicznej optymalizacji kabiny, zużycie paliwa ograniczono o 2,33%
w porównaniu z poprzednią wersją tego modelu, spełniającą normę emisji EuroV. Certyfikat ten ma odzwierciedlenie w ocenach klientów, którzy przetestowali nowy pojazd, a także w teście magazynu Polski Traker, zrealizowanym na odcinku 1368 km, gdzie w pełni załadowany zestaw spalił 25,6 l/100km przy średniej prędkości 73,9 km/h.

 

Warunki umowy leasingu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przewidują możliwość wysokich wartości końcowych. IVECO Poland może również gwarantować odkup pojazdu. Tak skonstruowana umowa oznacza, że klient przez okres jej trwania Klient spłaca raty, których wysokość jest porównywalna z wynajmem i co najważniejsze po jej zakończeniu może skorzystać z prawa do zwrotu pojazdu do IVECO Poland. O atrakcyjności oferty świadczy też niski, już od 5% wkład własny i bardzo atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy. Ponadto, w trakcie trwania umowy klient ma zagwarantowany pełny kontrakt serwisowo-naprawczy wraz z bezpłatnym holowaniem i Assistance 24h oraz bezpłatny 12-miesięczny  abonament na system IVECONNECT Fleet

 

Nowa oferta IVECO Capital powstała między innymi w oparciu o wnioski płynące z raportu EFL „Transport pod lupą” . Z opracowania wynika, że 37,7 proc. badanych właścicieli firm transportowych wskazuję, że na rynku brakuje ofert dostosowanych do specyfiki branży transportowej, natomiast co czwarty ankietowany narzekał na wysokie koszty zewnętrznego finansowania. Nasz oferta jest odpowiedzią na potrzeby partnerów biznesowych” – powiedział prezes EFL, Radosław Kuczyński.

 

Program IVECO Capital z pewnością będzie stanowił wsparcie sprzedaży nowych pojazdów w ramach dystrybucji w sieci IVECO. Parametry najnowszej oferty odpowiadają na potrzeby zgłaszane przez klientów z założeniem standardowych rocznych przebiegów pojazdu na trasach międzynarodowych.” – powiedział Massimiliano Perri – Prezes IVECO Poland.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*