Innowacyjne opony YOKOHAMA na targach Genewa Auto Salon 2014

Podczas tegorocznych targów Genewa Auto Salon, YOKOHAMA Rubber Co., producent opon premium, zaprezentuje najnowszy model z innowacyjnej serii opon przyszłości BluEarth, a także dwa zimowe modele iceGuard iG55 oraz W.drive V905. Jedna największych imprez branży motoryzacyjnej rozpocznie się 6 marca 2014 r.

Szwajcarskie targi Genewa Auto Salon, jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej na świecie, odbędą się w dniach od 6 do 16 marca 2014 r.. W tym czasie producenci z całego świata zaprezentują najnowsze produkty, oryginalne prototypy, innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia technologiczne związane z motoryzacją. YOKOHAMA, japoński producent wysokiej jakości ogumienia premium, zapowiedział prezentację najnowszych modeli opon, które zadebiutują na rynku światowym i europejskim w 2014 roku.

Podczas targów YOKOHAMA zaprezentuje najnowsze modele zimowych opon premium − W.drive V905 oraz iceGuard iG55. Pierwsza z nich to nowość z serii W.drive, docenianej przez użytkowników gamy opon osobowych i dostawczych, charakteryzujących się niezwykłą stabilnością i optymalnymi osiągami w warunkach zimowych. Przeznaczona na rynki wschodnie i skandynawskie opona osobowa iceGuard iG55 zaprojektowana została z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, aby zapewnić bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach zimowych. Dzięki innowacyjnej mieszance gumowej, nowy model zapewnia odpowiednią elastyczność w bardzo niskich temperaturach.

Na swoim stoisku YOKOHAMA zaprezentuje także nową oponę BlueEarth-A AE-50, opracowaną z wykorzystaniem elementów innowacyjnej technologii opon przyszłości, przyjaznych kierowcom i środowisku. BlueEarth-A AE-50 to nowość z segmentu premium, zapewniająca użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo jazdy, jednocześnie minimalizująca negatywny wpływ na środowisko naturalne. Opracowana w japońskich laboratoriach technologia, wykorzystująca molekuły olejku pomarańczowego, aerodynamiczną konstrukcję czy ultracienką wkładkę wewnętrzną, gwarantuje doskonałe bezpieczeństwo, mniejsze zużycie paliwa, niższy poziom hałasu zewnętrznego i większą wytrzymałość opony w trakcie użytkowania.

 

foto. YOKOHAMA

 

 

Autorem tego tekstu jest:

YOKOHAMA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*