Hyundai prezentuje model H350

Podczas tegorocznych targów pojazdów użytkowych w Hanowerze, Hyundai zaprezentował nowy model H350 i H350 minibus, swój pierwszy pojazd użytkowy typu LCV (Light Commercial Vehicle) zaprojektowany specjalnie na rynek europejski. Wydajny i bezpieczny H350 jest wszechstronną, praktyczną i zapewniającą wygodę użytkowania ofertą dla kierowców lekkich samochodów dostawczych.

Dzięki łatwej w adaptacji platformie H350 może być oferowany w trzech wersjach: furgon, minibus i podwozie – poszerzając tym samym gamę europejskich modeli Hyundaia i umożliwiając marce dotarcie do nowej grupy nabywców.

Inżynierowie Hyundaia pracujący nad H350 skoncentrowali się na 6 kluczowych obszarach: wydajność, wartość, pojemność przestrzeni ładunkowej, bezpieczeństwo, niezawodność oraz osiągi.

H350 zachowuje estetykę charakterystyczną dla osobowych modeli Hyundaia, odzwierciedloną w wyróżniającym, aerodynamicznym designie. Dopełnieniem komfortowej jazdy i doskonałego prowadzenia jest intuicyjna obsługa samochodu i wysoki poziom wyposażenia.

Hyundai przeniósł technologie znajdujące zastosowanie w samochodach osobowych, do samochodu komercyjnego dla zapewnienia najwyższego poziomu komfortu i wygody użytkowania.

Model H350 ma być solidnym i niezawodnym narzędziem pracy. Jednocześnie uniwersalność i przemyślane cechy użytkowe sprawiają, że ten stylowo zaprojektowany i szczegółowo dopracowany samochód jest także komfortowym środkiem transportu osobowego.

Mocne i wydajne silniki turbo Diesel (2.5l o mocy 149 i 170 KM), zestawione z 6-stopniową skrzynią manualną, zapewniają szeroki zakres dostępnego momentu obrotowego, dzięki czemu H350 może przewieźć ładunek do 1.4 tony w przestrzeni ładunkowej (3780 x 1795 x 1955 mm), zachowując dodatkowo możliwość ciągnięcia przyczepy o masie do 2.5 tony.

Podstawowe dane:

Waga: 3.5 tony (furgon / 2-3 miejsca siedzące)
Waga: 4.0 tony (minibus / 14-15 miejsc siedzących)
Nowoczesny design utrzymany w estetyce Hyundaia
Wykorzystanie stali o wysokiej wytrzymałości
Wielofunkcyjność i wygoda użytkowania
Przestronne i ergonomiczne wnętrze
Możliwość transportu 5 standardowych Euro Palet: 1200 mm x 800 mm x 900 mm
Przestrzeń ładunkowa do 12.9 ㎥
Dostęp do tylnej przestrzeni ładunkowej 180 i 270 stopni
Wiodące w klasie osiągi
Niskie zużycie paliwa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*