Goodyear Dunlop „Dostawcą Roku” firmy Krone

Wiodący producent naczep docenił Goodyear Dunlop za jakość i wysoki poziom obsługi

 

Goodyear Dunlop otrzymał tytuł Dostawcy Roku”, przyznany przez wiodącego europejskiego producenta naczep, firmę Bernard Krone GmbH. Nagrodę wręczył szef przedsiębiorstwa Bernard Krone podczas Dnia Dostawców, zorganizowanego w głównym zakładzie produkcyjnym Krone w Werlte w Niemczech.

 

Najważniejszym punktem Dnia Dostawców było wręczenie wyróżnień „Dostawcy Roku. Firma Krone po raz pierwszy uhonorowała swoich dostawców tą nagrodą w pięciu kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazł się Goodyear Dunlop – zwycięzca w kategorii „Podwozia”.

 

Z dużym zadowoleniem przyjmujemy ten tytuł od Krone, jednego z wiodących europejskich producentów naczep. Nagroda świadczy nie tylko o doskonałej jakości naszych produktów, ale dowodzi także, że jesteśmy wiarygodnym, kompetentnym i długoterminowym partnerem Krone, oferującym znacznie więcej niż tylko opony”
powiedział Peter Platje, dyrektor Goodyear Dunlop ds. sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych na pierwsze wyposażenie w krajach Unii Europejskiej.

 

W konkursie firma Bernard Krone GmbH oceniła ponad 200 kluczowych dostawców pod względem jakości i sprawności logistycznej, a także stosunku ceny do wartości dostarczanych produktów oraz jakości obsługi.

 

Dzisiejsza gospodarka opiera się w dużej mierze na logistyce realizowanej dokładnie i na czas, przy czym około 70% dostaw odbywa się pojazdami ciężarowymi. Wymaga to pełnej niezawodności pojazdów oraz naczep. Stawiamy naszym dostawcom wysokie wymagania i oczekujemy, że zawsze będą dostarczać nam najwyższą jakość w uczciwej cenie” powiedział Bernard Krone w swoim przemówieniu.

 

Oferta Goodyear Dunlop Europe obejmuje ponad 400 różnych typów opon
do pojazdów użytkowych, autobusów i autokarów w ponad 55 rozmiarach. Wielu wiodących w świecie producentów pojazdów użytkowych montuje opony Goodyear jako wyposażenie oryginalne. Są wśród nich: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania i Volvo. Goodyear jest także dostawcą opon dla wszystkich największych producentów naczep. Dzięki ofercie Fleet First, w skład której wchodzą usługi TruckForce, ServiceLine24h, pomoc drogowa, system internetowego zarządzania FleetOnlineSolutions oraz technologia Goodyear Retread, Goodyear może zaproponować jeden z najszerszych w branży zakresów usług dedykowanych.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*