Dzień Rodzinny w tyskim zakładzie Fiat Auto Poland.

  • 16,5 tys. pracowników wraz z rodzinami bawiło się na terenie tyskiej fabryki Fiata.
  • Alfa Romeo 4C, Ferrari 458 Spider i Maserati Ghibli gwiazdami wystawy samochodowej.
  • Koncert legendy polskiego rocka, zespołu „Budka Suflera”.
  • Ponadplanowe wyniki produkcyjne Fiat Auto Poland w pierwszym półroczu b.r.

W minioną niedzielę, przy pięknej, słonecznej pogodzie 16,5 tys. pracowników wraz z rodzinami Spółek: Fiat Auto Poland, Fiat Polska, Sirio Polska, Sadi Polska, Comau Poland, EDF Fenice, Gestin Polska, Denso Polska, Delfo Polska, DP Metal Processing, Flexider Poland, SISTEMA Poland  – przybyło na teren tyskiej fabryki Fiata, aby uczestniczyć w tej tradycyjnej już imprezie.
Uśmiechnięte i rozradowane  twarze dzieci i rodziców – najlepiej oddawały atmosferę jaka panowała  tego dnia na terenie fabryki. Dzieci pracowników już przy wejściu na teren fabryki zostały obdarowane upominkami w postaci słodyczy, owoców, balonika i oczywiście…. modelikami samochodów.

W tym wyjątkowym dniu, linie produkcyjne fabryki nie pracowały, ale pracownicy z dumą prezentowali najbliższym swoje miejsca pracy i osiągnięty w grudniu 2013 r. GOLD LEVEL (Złoty Poziom) w światowej klasyfikacji World Class Manufacturing (WCM) – międzynarodowej metodologii organizacji cyklu produkcyjnego i zarządzania fabrykami, które działają zgodnie z najwyższymi standardami na poziomie światowym w zakresie bezpieczeństwa, ekologii, utrzymania ruchu, logistyki oraz kontroli jakości.

Na gości tegorocznego Dnia Rodzinnego czekało wiele ciekawych propozycji i interesujący program rozrywkowy. Szczególne zainteresowanie, zwłaszcza u najmłodszych gości wzbudzała wystawa samochodów, tych produkowanych w tyskim zakładzie (Fiat 500, Abarth 500, Lancia Ypsilon, Ford KA), jak i specjalnie na te okazję wystawionych w zakładzie, innych modeli samochodów z Grupy Fiat- Chrysler.
Szczególnie przyciągały wzrok wystawione Ferrari 458 Spider, Maserati Ghibli i Alfa Romeo 4C. To była uczta dla fanów motoryzacji. Na świeżym powietrzu, jak na pikniku, smakować można było potraw z grilla, a rodzice wraz ze swoimi pociechami rywalizowali w licznych konkursach sprawnościowych. Amatorzy mocnych wrażeń mogli wypróbować swoje  możliwości w czasie jazdy Jeepem Wranglerem  po  zbudowanym torze off-road.

Miłośnicy muzyki mogli z kolei posłuchać znanych przebojów w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Silesian Art. Collective pod batutą Mateusza Walacha.

Główną atrakcją tego dnia na scenie był występ zespołu-legendy „Budka  Suflera”, który zagrał swoje największe hity.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*