Duda Cars w Lesznie i Wrocławiu.

Rok 2016 przyniół kolejne zmiany w strukturze sieci dealerskiej Mercedes-Benz, Mercedes-AMG i smart. Rozwijająca się prężnie od 10 lat i odnosząca sukcesy firma Duda-Cars SA z Poznania rozpoczęła z dniem 1 stycznia 2016 działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych we Wrocławiu i w Lesznie.

Do tej pory  punkty te funkcjonowały w ramach firmy Frączak Sp. z. o.o., której zasoby w całości zostały przejęte przez Duda-Cars SA.  „Mamy nadzieję, że wzmocnienie i optymalizacja  sposobu działania obu punktów przez nowego właściciela pozwoli na jeszcze szybszy rozwój marek Mercedes-Benz,  Mercedes-AMG i smart w regionie Dolnego Śląska i Wielkopolski” – mówi Artur Konarski, dyrektor rozwoju sieci dilerskiej Mercedes-Benz  Polska.

„To dla nas kolejny ważny krok w rozwoju i etap w historii budowanej od podstaw firmy. Po latach doświadczeń w Poznaniu, podczas których zdobyliśmy wiele krajowych i międzynarodowych wyróżnień, stajemy się przedsiębiorstwem wieloobiektowym, oferującym bogaty zakres usług i produktów. Jestem głęboko przekonany, że we wszystkich naszych lokalizacjach Klienci znajdą potwierdzenie najwyższej jakości usług i produktów. Zgodnie z hasłem naszej marki: „Najlepiej albo wcale” nieustannie pracujemy nad dalszym ich udoskonaleniem.”– powiedział Marcin Duda, prezes zarządu Duda-Cars SA.
Zmiana właściciela obu punktów pozwoli na wykorzystanie wieloletniego doświadczenia dotychczasowych pracowników w punktach w Lesznie i we Wrocławiu, natomiast potencjał i najwyższe standardy Duda-Cars pozwolą na optymalizację sprzedaży i serwisu. Klienci obsługiwani będą przez znanych sobie pracowników, w tych samych obiektach, ale na jeszcze lepszym poziomie we wszystkich obszarach.
Zachęcamy do dalszego korzystania z oferty sprzedażowej i serwisowej obu punktów dealerskich, już pod szyldem Duda-Cars.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*