Atrakcyjne wersje Tiguana w salonach Volkswagena

Volkswagen Tiguan jest obok Golfa i Passata jednym z najlepiej sprzedających się modeli marki Volkswagen w Polsce. W pierwszym półroczu bieżącego roku liczba rejestracji tego modelu w porównaniu z minionym rokiem wzrosła o 66,7%. W lipcu oferta dotycząca Tiguana stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Dostępne są specjalne wersje Perfectline i R-Style, które są bogato wyposażone i objęte rabatem sięgającym nawet 16.000 zł. Tiguana Perfectline z silnikiem 1.4 TSI 122 KM można nabyć już za 86.790 zł. Samochody dostępne są także ze specjalną ofertą finansowania i ubezpieczenia.

Tiguan Perfectline
Tiguan Perfectline to najatrakcyjniejsza cenowo wersja tego modelu. Kupując auto w takiej konfiguracji nabywca, oprócz specjalnej ceny, otrzymuje dodatkowe wyposażenie. Za 86.790 zł z salonu można wyjechać nowym Volkswagenem Tiguanem z silnikiem 1.4 TSI o mocy 122 KM, wyposażonym w takie elementy jak automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja Climatronic, czujniki parkowania z przodu i z tyłu wraz z asystentem parkowania Park Assist oraz kierownicą i dźwignią zmiany biegów obszytymi skórą. W aucie znajdą się także system radiowy z odtwarzaczem płyt CD/MP3 i ośmioma głośnikami oraz 16 calowe felgi ze stopów metali lekkich. Klienci, którzy wybiorą tą wersję zaoszczędzą ponad 12.000 zł.

Tiguan Perfectline R-Style
Tiguan Perfectline R-Style charakteryzuje się bardzo bogatym wyposażeniem standardowym, które obejmuje m.in. multifunkcyjną kierownicę obszytą skórą, reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, tempomat, sportowe fotele z tapicerką skórzaną Vienna, system Park Assist, reflektory bi-ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED, system nawigacji satelitarnej RNS 315, moduł Bluetooth do podłączenia telefonu komórkowego oraz pakiet stylizacyjny R-Line (18 calowe felgi ze stopów metali lekkich – Mallory, zderzak przedni i tylni w stylistyce R, listwy i oznaczenia R oraz sportowy dyfuzor). Tak bogato wyposażona wersja Tiguana dostępna jest już od 124.320 zł (1.4 TSI 160 KM) i daje klientowi korzyść ponad 12.000 PLN.

Dodatkowe rabaty
Klienci, którzy zdecydują się na zakup Tiguana w innych wersjach wyposażenia dostępna jest również specjalna oferta. Pozostałe wersje Sport&Style oraz Track&Style objęte są rabatem 7.000 zł. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup Tiguana z roku modelowego 2014, wyposażonego w homologację ciężarową N1 mogą uzyskać dodatkowy rabat na poziomie 16.000 zł.

Oferta finansowa i atrakcyjne ubezpieczenie
Korzyścią dla kupujących są także specjalne oferty finansowania zakupu oraz oferta ubezpieczeniowa, np.: promocyjny kredyt „Volkswagen 1%”, kredyt „4,99%”, Auto Kredyt oraz promocyjne leasingi. Klienci, którzy zdecydują się na zakup samochodu do końca sierpnia otrzymają dodatkowo promocyjne ubezpieczenie 1%.
Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej www.volkswagen.pl oraz w salonach Volkswagena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*