AGRO –STAR ponownie najlepszym serwisem MAN w Polsce.

W dniu 22 maja br. w siedzibie Akademii MAN w Wolicy odbył się finał konkursu Service Quality Award edycja polska, podczas którego wyłoniono najlepszy autoryzowany serwis MAN na terenie naszego kraju. Po raz drugi tytuł ten zdobył AGRO-STAR z Kalisza.

W polskiej edycji konkursu udział wzięły 3 Autoryzowane Stacje Obsługi, które uzyskały największą ilość punktów w rywalizacji globalnego konkursu Service Quality Award. Do rundy finałowej zakwalifikowały się ostatecznie: AGRO-STAR Tadeusz Nogaj, MAN Truck & Bus Center Czeladź oraz TRANSBUD NOWA HUTA.

Procedura wyboru finalistów Service Quality Award stawiała przed kandydatami wysokie wymagania. W pierwszych trzech rundach globalnego konkursu zostali oni poddani szerokiemu testowi wiedzy technicznej. Ostatnim etapem był tajemniczy telefon, sprawdzający jak serwisy radzą sobie z obsługą klienta. Konkurs Service Quality Award organizowany jest przez centralę MAN w Monachium od wielu lat.

Nagroda MAN Service Quality Award edycja polska została przyznana po raz drugi. W polskim finale przedstawiciele Autoryzowanych Stacji Obsługi musieli wykonać, m.in. symulację przyjęcia i wydania pojazdu klientowi, diagnozę błędów czy ocenę kwalifikacji części do wymiany gwarancyjnej. „Cieszymy się, że polska edycja konkursu odbyła się kolejny raz i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w nasz kalendarz działań, które mają na celu przede wszystkim doskonalenie kompetencji pracowników, a co za tym idzie podnoszenia jakości usług świadczonych w sieci serwisowej MAN.“, wyjaśnia Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w spółce MAN Truck & Bus Polska Sp.

Zdobycie tytułu Najlepszego serwisu MAN w Polsce po raz kolejnyi to dla nas wielka radość, powód do dumy oraz potwierdzenie naszych wieloletnich kompetencji w zakresie obsługi posprzedażnej.” powiedział Tadeusz Nogaj właściciel stacji serwisowej AGRO – STAR w Kaliszu .

Zwycięzca Service Quality Award edycja polska będzie nosił tytuł Najlepszego serwisu MAN w Polsce przez kolejny rok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*