20 lat programu TRP prowadzonego przez PACCAR Parts

Firma PACCAR Parts wprowadziła program części do pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep (TRP) w 1994 roku w ramach strategii kompleksowej obsługi w jednym punkcie, umożliwiającej klientowi odnalezienie całego niezbędnego asortymentu wyposażenia floty w jednym miejscu. Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat program TRP został rozszerzony, tworząc najbardziej profesjonalną i najbardziej różnorodną na rynku ofertę uniwersalnych części do wszystkich marek pojazdów ciężarowych i przyczep oraz naczep.

 

Szybki rozwój oferty produktowej jest oczywistym dowodem na to, że program TRP firmy PACCAR Parts stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe. W 1994 roku zakres produktów stanowiło 300 części przygotowanych wyłącznie na potrzeby napraw i serwisowania przyczep. W 1998 roku dodano obszerną ofertę produktów wyposażenia warsztatu (1400 pozycji), w której znalazły się między innymi narzędzia i środki smarne. W 2001 roku ofertę produktową powiększono o pełen zakres uniwersalnych części do ciężarówek wszystkich marek, włączając w to miechy pneumatyczne oraz podzespoły hamulców. Od tamtej pory oferta produktów nieustannie się powiększa, a najnowszymi dodatkami są spiralne przewody elektryczne i oświetlenie LEDObecnie asortyment programu TRP firmy PACCAR Parts składa się z 72 000 pozycji uporządkowanych w 17 grupach produktów. Stanowią one jedną z największych ofert części uniwersalnych i akcesoriów na rynku pojazdów ciężarowych. Program ten jest dostępny we wszystkich punktach dealerskich DAF w Europie, gdzie oferowane są również usługi serwisowe (1000 placówek). Elektroniczną wersję szczegółowego katalogu asortymentu TRP można znaleźć na stronie www.daf.com/trp.

 

Maksymalna wydajność

 

Wysokiej jakości części do wszystkich marek pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep oraz szeroki asortyment produktów wyposażenia warsztatu teraz można znaleźć w jednym miejscu — u dealera DAF”, powiedział Dick Leek, dyrektor generalny PACCAR Parts Europe. „TRP to niespotykany na rynku program umożliwiający przewoźnikom jeszcze bardziej zwiększać wydajność”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*