Wersja limitowana Stralisa Hi-Way z okazji 20-lecia IVECO Poland.

W związku z obchodami 20-lecia IVECO Poland na rynek trafiła seria specjalna dwudziestu Stralisów Hi-Way w wyjątkowej stylistyce oraz z bogatym wyposażeniem.

Klienci IVECO mają szansę wyróżnić swoją flotę na polskich i międzynarodowych drogach. Do końca roku planowana jest sprzedaż wyjątkowej, limitowanej serii ciągnika Stralis Hi-Way z bardzo bogatym wyposażeniem oraz dodatkowymi, urodzinowymi prezentami. Do sprzedaży trafiło dwadzieścia Stralisów w ramach uczczenia 20-lecia istnienia IVECO Poland.
Edycja specjalna to Stralis Hi-Way AS440S46T/P w kolorze białym z silnikiem 460KM oraz skrzynią biegów Eurotronic.
Zestaw stylistyczny obejmuję między innymi lakierowane plastiki oraz sygnały pneumatyczne na dachu. Pakiet akcesoryjny Silver dodatkowo wzbogaca wygląd Stralisa o dedykowane osłony na lusterka w kolorze czerwonym, centralne czerwone pasy, zestaw chromowanych pokryw piast z logo IVECO oraz chromowanych osłon nakrętek do kół, chromowane wykończenie kratki, kratki górnej, zderzaków, bocznych otworów wentylacyjnych oraz chromowane nakładki na klamki. Dodatkowo każdy pojazd posiadać będzie specjalne oznaczenie na drzwiach oraz numerowany certyfikat.
W środku na kierowcę oraz pasażera czekają skórzane fotele Alcantara, skórzana kierownica, automatyczna klimatyzacja i ogrzewanie, lodówka MAXI, dwie komfortowe leżanki, podłokietnik fotela kierowcy oraz zestaw mat oraz zasłon w czerwonym kolorze. Moduł telematyczny IVECONNECT FLEET zapewni kierowcy dostęp do usług telematycznych, w skład których wchodzi m.in.: wykrywanie pozycji GPS, geofencing, import danych z tachografu, raporty zużycia paliwa czy też raporty dotyczące oceny stylu jazdy. Dodatkowo kierowca otrzyma specjalną torbę podróżną IVECO, która idealnie mieści się w górnym schowku kabiny.
W ramach urodzinowego prezentu, każdy klient który wybierze wersję limitowaną, zaproszony zostanie na wyjątkowy wyjazd do fabryki Stralisa w Madrycie. W trakcie specjalnie dedykowanej wycieczki, będzie on miał szansę przekonać się na własne oczy o najwyższej jakości produkcji pojazdów marki IVECO. Oprócz możliwości zobaczenia najnowocześniejszej linii produkcyjnej IVECO, nie zabraknie także innych atrakcji.
Po raz pierwszy limitowana edycja Stralisa z okazji 20-lecia IVECO Poland zaprezentowana została w trakcie 11. Zlotu Master Truck, gdzie między tuningowanymi pojazdami z całej Europy, fani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*