Twój prawniczy przewodnik rekomendowany przez ITD i PIP jest już na rynku.

Czy wiesz, że Legislator Unii Europejskiej, Wytyczne Komisji Europejskiej, Wytyczna GITD oraz ustawodowaca polski pozwalają jeździć na TC dłużej do 30 minut dziennie? Przerwać odpoczynek na parkingu, podczas załadunku i rozładunku? Odmiennie zastosować art. 12/561/2006 WE?

Tych i wielu innych informacji udzieli Ci pierwszy prawniczy przewodnik na rynku w formie dwóch audiobooków wydany przez Kancelarię Prawną Viggen sp.j.:

CD 1– „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności, za naruszenia czasu jazdy i okresów prowadzenia pojazdów, przez kierowców zawodowych”,
CD 2 – „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności, za przerwanie lub skrócenie przerw i odpoczynków, przez kierowców zawodowych”

To profesjonalne i wiarygodne źródło informacji, dzięki któremu poznasz legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności za naruszenia czasu jazdy, przerw i odpoczynków przez kierowców zawodowych!

 

Nie czekaj i już dziś skorzystaj z tej unikatowej bazy wiedzy, która pozwoli Ci legalnie uniknąć odpowiedzialności za naruszenia norm rozporządzenia 561/2006 WE!

Zamówienia można składać przez sklep internetowy Sklep561.pl:
lub telefonicznie pod nr: 533 330 362
E-mail:bg@viggen.pl

Koszt 1 egzemplarza CD to 49,99 zł plus koszty przesyłki

W pakiecie taniej! Przy zakupie dwóch części cena: 79,99 zł!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*