Rok to za mało. Od teraz oryginalne części zamienne MAN objęte są 2-letnią gwarancją.

Rok to za mało- dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne MAN.

Dla MAN rok to za mało, dlatego też od lutego 2015 roku spółka MAN Truck & Bus Polska wprowadziła na rynek nowy program, w którym oryginalne części zamienne MAN objęte są dwuletnią gwarancją.
MAN, już po raz trzeci z rzędu w raporcie TÜV, został doceniony i nagrodzony jako producent najbardziej bezawaryjnych ciężarówek.
Program 2–letniej gwarancji na oryginalne części zamienne MAN potwierdza, że oferowane przez firmę produkty spełniają kryterium najwyższej jakości i niezawodności.
„Dzięki zakupowi oryginalnych części zamiennych możliwe jest obniżenie kosztów obsługi serwisowej, a dostępność części we wszystkich stacjach serwisowych MAN skraca okres przestoju podczas konserwacji pojazdu.” –

powiedział Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w MAN Truck & Bus Polska.

Wszystkie te parametry znacząco wpływają na obniżenie całkowitych kosztów eksploatacji pojazdu (TCO). Korzystanie z oryginalnych części zamiennych MAN objętych gwarancja na 2 lata to również znacznie wyższa wartość pojazdu przy odsprzedaży.
Gwarancja obowiązuje wyłącznie na oryginalne części zamienne MAN zakupione i zamontowane w autoryzowanych stacjach serwisowych MAN w Polsce. Gwarancja nie obejmuje skutków naturalnego zużycia części zamiennych.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*