Program Dobre Roczniki – wyjątkowa oferta serwisowa dla pojazdów MAN.

Program „Dobre Roczniki” to najnowsza oferta MAN Truck & Bus Polska skierowana do użytkowników pojazdów pięcioletnich i starszych.
„Zależy nam, aby każdy pojazd MAN jeżdżący po naszych drogach miał jak najlepszą opiekę niezależnie od wieku. Dlatego przygotowaliśmy program Dobre Roczniki, w którym każdy MAN wyprodukowany w 2009 roku lub wcześniej, zostanie otoczony najlepszą opieką wykwalifikowanej kadry autoryzowanych stacji serwisowych MAN w Polsce.” – powiedział Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w MAN Truck & Bus Polska.
W programie „Dobre Roczniki” znajduje się ponad 30 dedykowanych pakietów serwisowych a oferowane w nich rabaty sięgają nawet 49%. Oferta została podzielona na 6 super pakietów dla najpopularniejszych pojazdów MAN oraz 24 pakiety dedykowane dla wszystkich modeli produkowanych przed rokiem 2009. Ponadto każdy klient korzystający z usług sieci autoryzowanych Partnerów Serwisowych MAN może liczyć na upusty sięgające nawet 32% na konserwację i dowolne naprawy. Co więcej, w przypadku awarii takiego pojazdu na drodze klient może skorzystać z usługi Dobre Roczniki Assistance. Wystarczy zgłosić ten fakt najbliższej stacji serwisowej MAN w Polsce.
Najprostszym sposobem znalezienia najbliższej Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN jest skorzystanie z mobilnej aplikacji Serwis MAN Polska, którą można bezpłatnie pobrać na telefon z systemem Android ze sklepu Google Play. Dzięki usłudze geolokalizacji z łatwością dotrzemy do sieci naszych serwisów w Polsce. Bliższych informacji na temat programu udzielą Autoryzowane Stacje Serwisowe MAN, których lokalizacje można znaleźć na stronie www.wyszuiwarka-man.pl oraz www.mantruckandbus.pl.
Akcja potrwa do września 2015.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*