Potrójne zwycięstwo dla Audi w „Best Cars 2016”.

Czytelnicy niemieckiego czasopisma „Auto Motor und Sport“ w plebiscycie „Best Cars 2016“ trzykrotnie przyznali Audi pierwsze miejsce. Audi A1 to najlepszy mały samochód, Audi A4 zwyciężył w kategorii „klasa średnia“, a Audi Q7 zatryumfował w klasie „dużych SUV-ów“.
Rupert Stadler, prezes Zarządu Audi AG: „Bardzo cieszymy się z potrójnego zwycięstwa w konkursie ‚Best Cars‘. To prestiżowe wyróżnienie jest wyraźnym sygnałem świadczącym o sile naszego doskonałego portfolio produktów,
a jednocześnie doda ono wiatru w skrzydła naszej drużynie w roku 2016.“
Dr Stefan Knirsch, członek Zarządu Audi AG ds. rozwoju technicznego uzupełnia:
„W nowym Audi A4 i nowym Audi Q7 wprowadziliśmy do produkcji seryjnej szeroką gamę najnowocześniejszych systemów wsparcia kierowcy. Także w tym roku kontynuujemy wprowadzanie nowych modeli stosując przy tym innowacyjne rozwiązania techniczne.“
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się dzisiaj w Stuttgarcie. Nagrodę za model A1 odebrał szef sprzedaży Dietmar Voggenreiter:

„Audi A1 udowadnia, że samochodów klasy premium o formacie aut miejskich może odnieść prawdziwy sukces.
Dzięki swemu sportowemu charakterowi i najlepszej jakości spod znaku Audi jest to ważny ambasador naszej marki.”
W tym roku plebiscyt czytelniczy „Best Cars“ świętuje swój 40. jubileusz.
Podczas tegorocznej edycji do konkursu „Best Cars“ w 11 kategoriach stanęło 364 modeli. W każdej kategorii czytelnicy wybierają zwycięzcę w klasyfikacji łącznej i w klasyfikacji samochodów importowanych. W głosowaniu wzięło łącznie udział 115 239 czytelników magazynu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*