Ponad 5100 pojazdów E-b-trans na oponach Continental.

Przedsiębiorstwo przewozowe E-b-trans, specjalizujące się w transporcie towarów niebezpiecznych, rozpoczęło współpracę z firmą Continental. Niemiecki dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej będzie odpowiadał za zarządzanie ogumieniem floty E-b-trans oraz kompleksową obsługę serwisową opon w ramach programu Conti3600.

W ramach kontraktu Continental wyposaży flotę E-b-trans w opony z linii Conti EcoPlus 2. i 3. generacji. Przedsiębiorstwo będzie korzystać także z opon bieżnikowanych ContiRe. W sumie,
w ramach współpracy firma Continental wyposaży w opony ponad 5100 pojazdów użytkowych.

Ponadto E-b-trans dołączy do ogólnoeuropejskiej sieci serwisowej Conti360° i w przypadku uszkodzenia opony na trasie będzie miało dostęp do szybkiej i prostej, całodobowej obsługi serwisowej w 37 krajach. Ujednoliceniu procesów zarządzania w skali międzynarodowej będzie sprzyjać korzystanie z platformy administracyjnej CESAR, która w sposób przejrzysty umożliwia przegląd statusu wszystkich opon we flocie. Poza tym, umowa obejmie również dokonywanie regularnych przeglądów ogumienia floty.

„Jako firma transportowa prowadząca działalność w całej Europie napotykamy wiele wyzwań. Firma Continental rozumie te wyzwania i od początku wykazuje się wysokim poziomem zaangażowania. Liczymy na owocną współpracę” – powiedział Blaise Durand, dyrektor generalny E-b-trans France.
Obecna w 14 krajach europejskich grupa E-b-trans, w skład której wchodzą takie spółki, jak Klacska GmbH i Mineraloel Frachten GmbH, jest jedną z największych w Europie sieci logistycznych i transportowych specjalizujących się w przewozie towarów niebezpiecznych.

Flota E-b-trans posiada park 2700 samochodów ciężarowych i 2400 naczep przewożących ładunki dla branży petrochemicznej i gazowniczej. Przy rocznej wielkości przewozów przekraczającej 50 milionów metrów sześciennych produktów ropopochodnych, gazów i środków chemicznych, firma E-b-trans należy do największych w Europie przewoźników specjalistycznych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*