Polska premiera Marco Polo.

Podczas warszawskich targów „Wiatr i Woda”po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną dwa nowe modele kamperów Mercedes-Benz: Marco Polo i Marco Polo Activity.

Premiera z udziałem Przemysława Miarczyńskiego odbyła  się 12 lutego 2015.
Marco Polo i Marco Polo Activity to dwa nowe modele w gamie vanów Mercedes-Benz. Oba pojazdy mają kompaktowe wymiary, pozwalające korzystać z nich na co dzień. Wysokość poniżej 2 metrów, do 7 miejsc siedzących, niewielki promień zawracania i systemy takie jak Asystent Aktywnego Parkowania sprawiają, że Marco Polo i Marco Polo Activity nie mają problemów z jazdą i parkowaniem w mieście.
To co je wyróżnia, to zdolność do transformacji w 4-ro, lub 5-cio (wersja Activity) osobową sypialnię! Wystarczy położyć fotele i otworzyć dach, aby pojazd zamienił się w przestronnego kampera dla całej rodziny, lub grupy przyjaciów chcących aktywnie spędzić czas. Wersja Marco Polo jest dodatkowo wyposażona w kuchnię, lodówkę, szafki, półki, stół a nawet… prysznic! Pozwala to zupełnie uniezależnić się od lokalnej infrastruktury.
Oba modele miały już swoją światową premierę na targach Caravan Saloon w Düsseldorfie. W Polsce po raz pierwszy zaprezentowane zostaną na targach „Wiatr i Woda” na stanowisku Mercedes-Benz (Hala C, stan. 116).
Oficjalna premiera odbędzie się 12 lutego o godzinie 14:00 z udziałem medalisty olimpijskiego i zdobywcę tytułu Mistrza Świata w windsurfingu – Przemysława Miarczyńskiego.
Targi „Wiatr i Woda” odbywały się  w Warszawie w Centrum Wystawienniczym przy ul. Marsa w dniach 12-15 lutego.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*