POLSAD Kutno nagrodzony tytułem Renault Trucks Dealer of 2015.

W styczniu ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Renault Trucks Dealer of the Year w Polsce.
Ten zaszczytny tytuł, w odniesieniu do wyników działalności punktu serwisowego za cały ubiegły – 2015 rok – zdobył punkt Polsad Kutno.

W przeszłości firma Polsad kilkakrotnie zdobywała tytuł Dealera Roku jeszcze w ramach poprzedniej struktury organizacyjnej.
Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest w nowej formule od trzech lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.
W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 30 warsztatów Renault Trucks, w 6 kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej.
Przy wyborze najlepszego serwisu oceniano 6 kryteriów:
1)Wyniki o ceny satysfakcji klienta – ankieta REX
2)Udział w akcji Zima
3)Udział w akcji Lato
4)Sprzedaż pakietów serwisowych
5)Wzrost zakupów oryginalnych części zamiennych
6)Szybkość interwencji w ramach R24 – pomoc na drodze
W wyniku całościowej oceny, tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2015” zdobył punkt serwisowy Polsad Kutno.
Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – Vice President Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market oraz Henryka Kliczewskiego – Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales, odebrali: Andrzej Piątkowski, Kierownik Serwisu Polsad Kutno i Jacek Korczak – właściciel firmy Polsad.
Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższego poziomu obsługi oferowanej przez zwycięski serwis, co bezpośrednio przekłada się na optymalną dyspozycyjność pojazdów ciężarowych, a to z kolei ma kluczowe znaczenie dla działalności transportowej klientów serwisu.
Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do wykorzystywania go w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi od ubiegłego roku.
Firma Polsad powstała w 1989 roku. Jako serwis Renault Trucks działa od 1997 roku, a lokalizacja w Kutnie powstała jako pierwsza. Firma Polsad posiada również serwis w Fabianowie k/Kalisza, Rzgowie pod Łodzią i Starym Mieście k/Konina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*