Nowe pojazdy marek Mercedes, DAF i Scania wejdą w skład taboru PKS Gdańsk-Oliwa SA

PKS Gdańsk – Oliwa SA to przewoźnik o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma znana jest z tego, że od blisko 50-ciu lat świadczy usługi transportowe na najwyższym poziomie. Coraz głośniej mówi się też o działaniach przewoźnika na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.
– W PKS Gdańsk – Oliwa SA koncentrujemy się na realizacji hasła: Transport dla Wymagających. Realizując to przesłanie, nie zapominamy o tym jak ważną rolę odgrywa troska o środowisko i społeczność lokalną. – mówi Prezes Zarządu firmy, Pan Rafał Olszewski.
PKS Gdańsk – Oliwa SA znany jest chociażby z kampanii społecznej pod hasłem „Bezpieczna Trasa” czy programu praktyk i staży. Olbrzymią rolę w firmie przywiązuje się też do nowoczesnego taboru, dlatego Zarząd firmy podjął decyzję o podpisaniu kontraktu na dostarczenie 35 nowoczesnych pojazdów marek DAF, Scania oraz Mercedes. Pojazdy te spełniają najwyższe wymogi normy emisji spalin EURO6.
– Zarząd podjął decyzję o inwestycji rzędu przeszło 2,5 mln euro w nowy tabor. Jest to kolejny krok, który zwiększa rozpoznawalność firmy jako nowoczesnego przewoźnika z kilkudziesięcioletnią tradycją, który wyznacza najlepsze trendy w branży – kontynuuje Prezes Olszewski.
W chwili obecnej firma PKS Gdańsk – Oliwa SA poza centralą w Gdańsku posiada 13 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Park pojazdów firmy to pojazdy własne oraz stałych, kontraktowych podwykonawców.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*