Najlepszy serwis MAN w Polsce wybrany.

W dniu 15 września br. w siedzibie MAN Academy w Wolicy odbył się finał konkursu Service Quality Award edycja polska, podczas którego wyłoniono najlepszy serwis MAN na terenie naszego kraju. Tytuł ten zdobył AGRO-STAR z Kalisza.
W polskiej edycji konkursu udział wzięły 3 serwisy, które uzyskały największą ilość punktów w rywalizacji globalnego konkursu Service Quality Award. Do rundy finałowej zakwalifikowały się: AGRO-STAR Tadeusz Nogaj, MAN Truck & Bus Center Modlnica oraz TRANSBUD NOWA HUTA.
Procedura wyboru finalistów Service Quality Award stawiała przed kandydatami wysokie wymagania. W pierwszych trzech rundach globalnego konkursu zostali oni poddani szerokiemu testowi wiedzy na podstawie formularza online. W polskim finale musieli wykonać liczne zadania teoretyczne i praktyczne, np. przeprowadzić diagnozę błędów oraz posługiwać się systemem, dobrać właściwe części zamienne i wykonać inne zadania potwierdzające ogólną wiedzą w zakresie after sales.
Konkurs Service Quality Award organizowany jest w centrali MAN w Monachium od wielu lat. Do udziału w nim mogą zgłaszać się wszystkie stacje serwisowe należące do sieci MAN na całym świecie. Rywalizacja składa się z 4 rund sprawdzających wiedzę teoretyczną praktyczną.
Nagroda MAN Service Quality Award edycja polska została przyznana po raz pierwszy. Wyróżnia ona stację serwisową, która może poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami w zakresie jakości i otwarcia na potrzeby klienta. „Naszym celem jest systematyczne doskonalenie kompetencji i w ten sposób podnoszenie jakości usług świadczonych w naszych zakładach serwisowych. Dążymy również do stałej optymalizacji usług serwisowych pod kątem aktualnych potrzeb i oczekiwań klienta“, wyjaśnia Bartłomiej Ciemiński, odpowiedzialny za pion After Sales w spółce MAN Truck & Bus Polska Sp.
„Jesteśmy szczęśliwi i dumni z wygranej naszego zespołu. Co roku bierzemy udział w globalnej edycji SQA docierając do finału. Również tym razem – byliśmy najlepsi. To zwycięstwo potwierdza fakt, że nasi pracownicy są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem. W końcu już od 25 lat dbamy o ciężarówki. powiedział Tadeusz Nogaj, właściciel stacji serwisowej AGRO –STAR w Kaliszu .
Zwycięzca Service Quality Award edycja polska będzie nosił tytuł Najlepszego serwisu MAN w Polsce przez cały rok.
.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*