Mistrzowski Citan wybrany

Podczas finału piątej edycji Polish Car Wrap Championship, najlepsze drużyny z całego kraju walczyły o tytuł Mistrza Polski w oklejaniu samochodów. Modelem był najmniejszy członek rodziny samochodów dostawczych Mercedes-Benz: Citan. miało za zadanie w najciekawszy sposób przeobrazić najmniejszego członka rodziny samochodów dostawczych Mercedes-Benz – Citana. Zwycięzcami okazali się aplikatorzy z firmy Datexa – Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki.

Mistrzostwa Polski w Aplikacjach Samochodowych były jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas piątej edycji tego konkursu, finaliści rywalizowali na rakle, opalarki i folie. W trakcie trzech dni zmagań sprawdzono ich umiejętności w zakresie precyzji oklejania, pracy pod presją czasu oraz kreatywnej zmiany koloru aut. W trakcie każdej z konkurencji, zawodnicy pracowali z różnymi materiałami do oklejania pojazdów, aby zweryfikować ich umiejętności w rozmaitych warunkach.

Do zadań konkursowych organizatorzy wybrali Citana w wersji Furgon – najmniejszy samochód dostawczy z rodziny Mercedesa. Nadał się on idealnie do ze względu na ciekawemy design i duże powierzchnie boczne. Atrakcyjny wygląd powoduje również iż pojazd ten może stanowić wizytówkę każdej firmy. W połączeniu z jego uniwersalnością i wysoką ładownością, czyni to z niego jeden z bardziej porządanych pojazdów na rynku.

W tym roku poziom zmagań był niezwykle wysoki” – mówi dr Łukasz Mikołajczak, Redaktor Naczelny magazynu VISUAL COMMUNICATION, członek jury. „W zgodnej opinii Jury, ale i zawodników, co warto podkreślić, wygrali najlepsi. Jednakże swój kunszt i maestrię pokazały wszystkie teamy, co miało swoje wyraźne uzasadnienie w punktacji, w której prowadzenie zmieniało się każdego dnia”.

Organizatorami konkursu były European Media Group oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, zaś partnerem samochodowym – Mercedes-Benz Polska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*